Wpis z mikrobloga

czy tylko mnie #!$%@? już te ciągłe nagabywanie zeleńskiego lub usa nato do #wojna? przecież to szaleństwo. Nie zrozumcie mnie też źle, jestem jak najbardziej za pomocą dla ukrainy (chociażby dlatego, ze im więcej oni zabiją, tym mniej my będziemy musieli), ale momentami to co nasz nierząd #!$%@? to już jakiśk konkretny debilizm i kto wie, może i celiowa destabilizacja kraju.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@ted-kaczynsky zaraz zaraz, ale my to płaczemy że być może NATO by nas nie obroniło i życzymy sobie wsparcia, prawda? Więc czemu Ukraina ma nie prosić o to samo? Tak jest prawda, że Ukraina to ostatni bastion. W interesie wszystkich jest, żeby wygrali.
  • Odpowiedz
@Marsik: my jesteśmy już w NATO, o nic prosić się nie musimy — jesteśmy partnerem przy stole. Ukraina nie może wstąpić do NATO, gdyż jest w bezpośrednim konflikcie — to jedno z wymogów członkostwa, nikt kto przystępuje do NATO nie powinien od razu bezpośrednio narażać pozostałe kraje członkowskie — to po prostu niemoralne #!$%@?ństwo. Oczywiście rozumiem perspektywę ukraińską i na ich miejscu możliwe, że robiłbym dokładnie to samo (bo to
  • Odpowiedz