Wpis z mikrobloga

@czaronykiel: gośc sie nie odkleil tylko coś zrozumiał a skoro szukasz to na pewno znajdziesz no chyba że nie szukaasz a tylko liczysz na to że ktos ci link podrzuci na gotowo
  • Odpowiedz
@zymonx: szukam już 2 godziny i nic. Jeśli ten film gdzieś jest to pewnie tak schowany żeby Carrio go nie znalazł bo by od razu zgłosił. Jak ktoś ma link albo na kompie ma pobrany to bardzo bym prosił o wysłanie bo już mnie #!$%@? strzela od tego szukania.
  • Odpowiedz
@czaronykiel: @zymonx: @rozjuszony_przecinek: @susyko:
Oooo, pamiętam ten film jak jeszcze wisiał na jego kanale. Chłop sam się wkopywał poprzez to co mówił. Było widać wszystkie stadia desperacji, smutek, złość, zaprzeczenie, wiecie ocb. Chłop mówił jakie odpały robił, jakby to była wina jego byłej i jakiś ludzi dookoła, tylko nie jego xD ofc był stalking, był płacz, ale była też miłość! Ten film powinni pokazywać chyba studentom psychologii, żeby zobaczyli co się dzieje w męskim umyśle, jak nie wychodzi z loszką z nie twojej ligi xD

Kilka momentów:
-chłop dojeżdża "byłej" że jej pachy walą kapustą
-minute później, płacze i mówi
  • Odpowiedz
@tanczjakcizagramkolego ehhh i teraz każdy uważa Carrionera za odklejusa, ale sam to sobie zrobił. Chłop miał dobrze ułożone w bani i był błyskotliwy. Tak to jest jak ma się osobowość wrażliwego romantyka. Ciekawe czy takie udawanie męskości i mistycznego chłodu go boli, bo wewnątrz na pewno jest z tym niepogodzony.
  • Odpowiedz
@tanczjakcizagramkolego: próbowałem po linku szukać i też #!$%@?. Z tymi prawami autorskimi to najmniejszy problem, da się wrzucić tak żeby nie zdjęli. Tylko, żeby ktoś ten film miał. Najgorsze, że miałem ten film oglądać jak jeszcze był na yt, ale stwierdziłem, że za długi i obejrze później. No i później już go nie było xD
  • Odpowiedz