Wpis z mikrobloga

Coś jest na rzeczy z tym że Jay i Elizą będą w parze a może nawet i czymś więcej. Natalia Rok z HP3 odpowiedziała na zadane jej pytanie dotyczące Jaya i powiedziała, że ma nadzieję, że on i Elizą połączą się w parę. Jay dał linka na tą odpowiedź, więc coś się chyba szykuje z tą dwójką.

#hotelparadise
  • 3
@Aldib: Nathalia sama się wpakowała w programie w parę z beznadziejnym facetem co jej współczułam nawet a teraz chce żeby Jay się wpakował w parę z toksyczną laską co by mu kulę przed nosem mogła rozbić bez zająknięcia. I pewnie jak by zdobyła Jaya to by straciła nim zainteresowanie i stwierdziła że ją przytłacza jak by jej zaczął okazywać atencję bo to taki typ człowieka z niej.
@Aldib coś jest na rzeczy. Widziałam zdjęcia i nie wiem, czy to różna przestrzeń czasowa czy jak, ale Karolina Marika i Eliza były mega opalone, a Wiki i Klaudia prawie wcale. w sumie mogło być to w innym czasie, ale jakoś nie widziałam tych dwóch lasek opalonych. Może za bardzo kminie xd Rafał też po ' przygodzie ' aż czarny wrócił.