Wpis z mikrobloga

  • 4
Eh, kilkanaście minut temu w koncu obroniłem #licencjat po 4,5 roku studiowania xD. Jakbym nie pracował od prawie 3 lat w zawodzie to pewnie już bym kończył magisterkę.

Mimo, że mam to za sobą to nie czuje ulgi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś poleci jakąś uczelnie gdzie zdalnie można zrobić magisterkę choćby z dojenia byków ale żeby się nie orobić?

Jest ktoś może na studiach online #wsb zarządzanie projektami?

#zalesie #studia #studbaza #sgh
  • 7
  • Odpowiedz
Ktoś poleci jakąś uczelnie gdzie zdalnie można zrobić magisterkę choćby z dojenia byków ale żeby się nie orobić?


@m76859: Tak w zasadzie, to po co?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wojniz bardzo dobre pytanie xd

Jako że cisnę mocno into kariera to nie zdziwię się jak za jakieś 5-10 lat otworzy się furtka aby wskoczyć na stanowisko teamleadera albo managera. No i kwestia taka, żeby nikt mi wtedy nie #!$%@?ł, że nie mam magisterki i nie mogę wskoczyć wyżej.
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: raz nie zlozylem pracy w terminie. Myślałem, że mam czas na złożenie jeszcze pracy a się okazało, że to był jedyny termin i zostałem wykreślony z listy studentów. Wznowiłem się na studia, napisałem pracę, czekałem na termin obrony i dostałem maila, że jakiegoś tam przedmiotu nie zrealizowałem z którejś puli(na sgh samemu sie wybiera jakie przedmioty sie robi, mozna studia w 2 lata skonczyc nawet) no i od pazdziernika 2021
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mlodyernest nie. Jest z 2-3 przedmioty cięższe jeżeli chodzi o fir: statystyka, rachunkowość finansowa i ekonometria. Ale to moje zdanie i nie podchodziłem ambitnie- wybierałem względnie lajtowych wykładowców.

Uczelnie polecam że wzgledu na dydaktyków, natomiast organizacyjnie jest #!$%@?, przynajmniej zaocznie. Takiego burdelu to nie widziałem nigdzie. W porównaniu np z lazarskim to jest przepaść.
  • Odpowiedz