Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: XD. Chyba nie myślałeś że będziesz stakowal 1000% apy i jeszcze zrobisz X2 na wzroście ceny? I na dodatek przy tych spadkach btc, to co miał rosnąć? wszystko spadło
@Kolczaneiro: No leci ale jest to stosunkowo nowy projekt ma ponad pół roku dopiero i było na 8dol wiec pole do popisu jest duże. Dzis nowa opcje wprowadzili będzie DTP coś jak ma bybit. Do tego bbb koedys tam jeszcze ogólnie może coś w miarę fajnego z trgo wyjść p( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zreszta jak teraz wejdziesz to chyba nie ma lepszego momentu. Ja wchodziłem przy 5 Dol XD i mimo wszystko nie narzekam dużo wypłaciłem tego co mi nafarmilo itp I generalnie oficjalnie powiedzmy, ze jestem na zero.
Chyba nie myślałeś że będziesz stakowal 1000% apy i jeszcze zrobisz X2 na wzroście ceny?

No leci ale jest to stosunkowo nowy projekt ma ponad pół roku dopiero i było na 8dol wiec pole do popisu jest duże


@Wypokowicz93: @Kutecz: szansa, że to wróci na ath wynosi w granicach 5%. Zobaczcie sobie jak tego typu projekty działają. Tam trzeba wejść pierwszym i jak najszybciej wypłacić wkład. a potem może się
@WhiskeyIHaze: Nom z jednej strony masz trochę racji ale z drugiej ten projekt ma dopiero pół roku apy dość szybko zaczyna spadać wiec za następne pół roku czyli po całym roku istnienia platformy apy będzie tez w granicach 50% później pewnie jeszcze mnij…a Waves anhor pancake itp itd istnieją trochę dluzej pewnie na początku tez miały kosmiczne zwroty
@WhiskeyIHaze: Mi się wydaje, ze za jakiś czas będzie czymś ala BNB. Zaraz będzie DTP granie na dźwigni bez kyc, wszystko ma być on-chain zdecentralizowane buy back burn ma być, własny dex z cross chain , własny protokół traidingowy derywatyw No i ponoc w tym roku zaczynaja prace nad własnym blockchainem tak wiec to taki binance bez kyc.
@WhiskeyIHaze: No tez tak może być. Portfele devow sa zablokowane na półtora roku jeszcze chyba czy jakoś tak. Wiec daje sobie mniej więcej tyle czasu i większość wyciągam mam nadzieje, ze coś z tego będzie a jak nie to trudno bo pomysł zamysł puki co mnie przekonuje i wydaje się obiecujący