Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki jaka akcja. Dzisiaj o 6:00 ABW obudziło moją żonę dobijając się do drzwi. Ktoś wykorzystał ip, który akurat miałem przydzielony przez upc i napisał email z życzeniem śmierci do pani marszałek sejmu E. Witek pod koniec listopada. Mieli nakaz wydania wszystkich urządzeń elektronicznych z możliwością logowania się na pocztę. Całe szczęście sprawdzali to na miejscu. W ciągu 30 minut sprawdził pięć urządzeń. Łącznie byli u nas dwie godziny. Ja byłem w pracy, więc musze zasuwać z telefonem ponad 80km w jedną stronę żeby sprawdzili mój telefon. Absurd.
Jeden z agentów w garniturku znalazł po godzinie leżącą pod monitorem replikę pistoletu usp (wygląda jak prawdziwy), pierwsze co zrobił to wycelował ją sobie w twarz zaglądając do lufy (sam miał swoją...). Ten drugi go wyśmiał "Uczył Cię ktoś broń obsługiwać?!"
Wyobraźcie sobie jakby codziennie ktoś takie maile smarował podszywając sie pod ip uczciwych ludzi. Kto wie co by się stało gdyby nikogo nie było w domu. Mało tego, w grudniu już tłumaczyłem się z fejkowej strony sprzedającej agd, która również wykorzystał "nasze ip". Dhcp w routerze włączone.
#abw #oszukujo trochę #bron
Pobierz DrMiranda - #!$%@? mirki jaka akcja. Dzisiaj o 6:00 ABW obudziło moją żonę dobijając ...
źródło: comment_1646926721mdqxexRBBCiMN3eL0iHtsR.jpg
  • 7