Wpis z mikrobloga

Wiadomo czy Wiedźmin 3 The Next-Gen Upgrade będzie wspierał DLSS?

Właśnie kupuję laptopa i się zastanawiam czy taki z 3060 będzie wystarczył do ULTRA, jak podłączę laptopa do telewizora 4K i wtedy DLSS podbić rozdzielczość. Czy wywalić kupę pieniędzy więcej i wziąć 3070Ti, żeby mieć pewność. Oczywiście wolałbym zaoszczędzić.

#wiedzmin #wiedzmin3 #laptopy #laptop
  • 5
@XsomX: przecież bez DLSS w 4k nawet 3070ti nie da rady Wiedźminowi 3, no chyba że chcesz grać w konsolowej płynności ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Więc lepiej wziąć 3060 - będzie DLSS to pograsz w 4k. Nie będzie, to skręcisz to 1440p a i tak będzie świetnie.
@KierownikW10 Do takiego wniosku doszedłem.
7 lat temu kupowałem laptopa pod oryginalnego Wiedźmina 3, grałem w 900p na średnich przy 25-35FPS na RTX850M.

Teraz kupuję kolejnego laptopa i ponownie pod Wiedźmina 3 xD
Jak 3060 nie da rady na TV to pogram na ekranie laptopa w full HD ultra.
@XsomX: o gościu to się zgraliśmy.
Pierwszy raz Wiedźmina 3 przeszedłem na laptopie z 840m (720p i low) xD
Drugi raz przeszedłem na PlayStation 4, tu już gra wyglądała lepiej ale nadal sporo jej brakuje.
Trzeci raz przejdę jak wyjdzie patch na nextgeny (prawdopodobnie na PlayStation 5, ale nie wykluczam Xboxa Series X, jak na razie nie czuję potrzeby zakupu nowej konsoli).
@KierownikW10 Ja przejdę dopiero drugi raz jak wyjdzie next gen update. Tym razem na Wysokich-Ultra i w przynajmniej 30 klatkach.
Te 6-7 lat temu wyczyściłem podstawkę razem z dodatkami. Już sporo zapomniałem więc będzie miód malina.