Wpis z mikrobloga

Wkleję tutaj mój komentarz z allegro, może ktoś skorzysta

"Miałem tę nieprzyjemność użyć gazu na psa podczas biegania. Dokładnie ten gaz Walther Combat stożek 40ml. Pieski niestety biegaczy lubią na swój sposób, zwłaszcza jeżeli biega się blisko ich posesji. Przejście do marszu i powolne odejście nie wystarczyło, duży piesek typu Owczarek Podhalański zbliżał się do mnie spokojnym szybkim krokiem, warczał i miał groźną minę. Zdążyłem wyjąć gaz z kieszonki kamizelki biegowej, psiknąć w jego stronę naciskając przycisk kciukiem. Jak za dotknięciem magicznej różdżki piesek porzucił moją osobę i pobiegł w swoją stronę. Dosłownie ułamek sekundy psiknięcia gazu, nawet nie dostał w pysk czy oczy tylko poczuł zapach i stał się miły i potulny i pobiegł w swoją stronę."

Lubię pieski i się ich nie boję, ale bieganie po lesie i mijanie spuszczonych luźno psów na podmiejskich osiedlach czy wioskach jako biegacz to jest sytuacja którą niektórym ciężko zrozumieć. Pieski nie lubią biegaczy. Użycie gazu to była dla mnie ostateczność ale jak stałem sam na sam naprzeciwko biegnącego na mnie Tatra Shepherda to czułem się mocno niekomfortowo.

#psy #bieganie #gazpieprzowy
Pobierz Wyszynkowski - Wkleję tutaj mój komentarz z allegro, może ktoś skorzysta

"Miałem t...
źródło: comment_1646904318i99ZpLbckOesm6DdMdVIeC.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyszynkowski: Też zastanawiam się nad zakupem, ale ja w tym wypadku często mam dość niemiłe przygody z czworonożnymi pupilami na rowerze. Dlatego zastanawiam się nad żelowy ponieważ ten w sprayu może mi zdmuchiwania na wietrze