Wpis z mikrobloga

@ibilon: No ja #!$%@?. xDDDDD

Ustawa zakładająca obniżkę podatków bez zaproponowania redukcji wydatków jest „próbowaniem robienia czegoś dla gospodarki”? xD

Klaunie, jakby ta ustawa przeszła bez żadnych poprawek w formie zaproponowanej przez jej autorów, to wyrządziła by więcej szkód, niż korzyści, ale co taki ułomek spod szyldu k0nfederosji może wiedzieć o podstawach ekonomii xD

Fakt, że nie powinna być ona odrzucana w pierwszym czytaniu to już inna para kaloszy, natomiast sugerowanie,
@rwL_: widać że obsrańcy z noworakoczesnej jeszcze próbują motać, ale to kolejny twór do hodowli różnego rodzaju pierwotniaków umysłowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

już ze względu na cenę paliw sporo kierowców jest kierowanych na postojowe, a zobaczysz jaki będziesz mundry jak za kilka będzie odbicie na cenach produktów w transporcie
Wam k0nfiarze wystarczy tylko pozwolić się wypowiedzieć i to już mówi samo przez się - wy macie talent w samooraniu xD

@ibilon:

Mentzen też jest neuropkiem? Przecież sam mówi, że ze względu na zobowiązania i wydatki jakie ciążą na polskim państwie nie mamy możliwości obniżania podatków. Nie można obniżać podatków bez olewania skutków tych obniżek. Ja powielam pogląd dość ogarniętego ekonomisty, który kiedy nie przemawia w szatach polityka, a ekonomisty, to
@Zendemion: to jest oczywiste, ale #!$%@? mnie to obchodzi w tym kontekście czyj to problem xD narracja tworzona przez k0nfiarzy jest taka, że próbują pomagać gospodarce na przykładzie tej gowno-ustawy, która niczego nie rozwiązuje, a wręcz w zaproponowanej przez nich formie - szkodzi.

ty stawiasz pytanie odnosząc sie do swojej wyimaginowanej tezy pomijając sedno problemu. nie twierdzę, że sam pomysł obniżki podatków na paliwo jest zły. twierdzę, że ta konkretna ustawa