Wpis z mikrobloga

@lisciasty: no to w końcu jest coś "niedorobione"? czy tak se piszesz bo "tata gdzieś od kogoś usłyszał..." Kilkanaście wrzucone i działa ale nie jest to jakaś pokaźna ilość. Długo też nie pracują bo u nas dostępne od 2 miesięcy?
@testerwykop: Nie tata tylko ja i nie gdzieś od kogoś tylko od gości, którzy to montują. Dla przykładu my mamy zamontowane już ponad 150 froniusów, najstarszy chyba 7 lat temu. Moje 2 growatty w chałupie też działają od ponad 5 lat, ale fakt że i fronius i growatt najtańsze nie są. Natomiast póki co liczba reklamacji wynosi zero.
@lisciasty: panie konkrety dawaj ... co jest niedorobione i sie psuje? Od "gości co montują" to sie słyszy, że fornius to głośne, drogie gówno (i akurat troche w tym prawdy). Goście pewnie nie wspomnieli, że gniazda w growacie i foxie są te same co? ehh ci plotkarze.
@testerwykop: Drogie może i tak. Głośne? No wiatrak ma. Gówno? Tu się nie zgodzę :>
Nie wiem co się psuje, robią reklamacje. Nie piszę bo nie znam szczegółów więc nie chcę zmyślać. A o co chodzi z tymi gniazdami?