Wpis z mikrobloga

Dobry,
fura od handlarza, świeżo sprowadzona niezarejestrowana w PL, wiadomo opłaty, akcyza itp. nie interesuje mnie to.
Jeżeli są wszystkie potrzebne papiery do rejestracji, ale umowa będzie na "niemca" a w tym przypadku włocha z pominięciem handlarza(wiem jakie ryzyko się z tym wiąże), muszę auto od razu rejestrować i opłacać oc, czy może sobie postać pod płotem pół roku? Jeżeli umowa będzie na handlarza, to wygląda to inaczej?
Dzięki
#kupautozmikro #samochody #motoryzacja
  • 9
@PiotrFr: To chyba do mnie miało być :P Kto powiedział, że koniecznie? Napisałem, że wiem jakie ryzyko się z tym wiąże, przy ewentualnej rejestracji. Jeżeli takie wystąpią i będzie to koniecznością to auto mogę zarejestrować na "żółte blachy" :) Wracając, nie pytałem o to czy mam auto kupić czy nie, tylko czy muszę je od razu rejestrować w takim przypadku :)
@shandy71: fakt, pomyliłem. Późno już.
Nie zarejestrujesz na żółte blachy przy jakiejkolwiek okazji.
Co do konieczności rejestracji to zależy jaki jest dowód rejestracyjny, nie wiem jak to wygląda we Włoszech.
Ale będziesz mieć problem z OC bez rejestracji
@PiotrFr: BZDURA na bzdurze. Prosze nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia.

@shandy71: Nie musisz od razu rejestrrowac, ale jak juz bedziesz szedl rejestrowac to musisz sobie "zrobic" umowe z data z tydzien do tylu. OC nie musisz robic zadnego.

Mozesz postawic pod plotem i elo.