Wpis z mikrobloga

A ja sam nie wiem w jaką broń iść. Obecnie lvl 69(hehe), używam kosy i skaluje z faith i walę trochę inkantacjami. Póki co dopiero idę do stolicy i zwiedzam Caelid i jednocześnie próbuje robić zadania dla Ranni.
Wolałbym jakiś mieczyk albo mackę ale Winged Scythe fajnie się skaluje z Faith a grave Scythe z Sacred Blade też ma fajny dmg.
Podejrzewam, że dopiero jakaś solidna broń z ele dmg by coś dała ale póki co nic ciekawego nie znalazłem.

Swoją drogą, dlaczego nie mogę używać spelli dodających np lightning dmg do mojej broni?

#eldenring
  • 8
@h00jraq: Jesli chcesz mieczyk skalujący się z faith/str/dex to polecam godslayer greatsword. Można go dropnąć w Caelid ale ostrzegam boss broniący itemu jest koszmarnie trudny zwłaszcza na twoim lvlu
@FPmaster: Blasphemous blade chyba będzie prościej zdobyć. Jedyny problem to fakt, że niektóre bossy są mega szybkie i tak naprawdę mobilność is a king a te wszystkie kosy etc są po prostu wolne.

Sam nie wiem, czy nie olać faith i nie pójść w dex i bleed.

Jak słyszę o niektórych bossach to nawet turbo tankowanie nic nie daje... Składają na 2-3 hity albo na jedno kombo nawet w heavy armorze.
@h00jraq: ta kosa jest mega i chyba ciężko o coś lepszego. Jak chcesz urozmaicenia to możesz sobie sprawdzić halo scythe i lt na niej :) Ale to robi dobry dmg dopiero tak na +5 broni, więc trzeba zainwestować.