Wpis z mikrobloga

Wszyscy tutaj plują na Polaka i słusznie, ale do #!$%@? - siedzi w studio trzech troglodytów internetowych, którzy ledwo potrafią składać proste zdania, a te złożone trzeba im trzy razy powtarzać powoli, żeby ogarnęli i robią bekę z tego, że ktoś zgwałcił dziewczynę. ADRIAN BRAZZERS HEHEHEHE ALE PAŁA WIELKA HEHEHE DOOOOOBRA JUŻ COŚ INNEGO DAJCIE BO NUDNOOO.
Nosz ja #!$%@?, to pokolenie jest skazane na porażkę z takimi idolami.
Kiedy Fame mma startowało kilka lat temu, to zbierali wszystkich tych przygłupów z internetu typu Bonus, Magical itd. i ludzie to oglądali dla beki, bo wiedzieli, że to przygłupy. Śmiesznie się patrzy na debili. Ale teraz tacy sami debile jak Bonus czy magical są normalnie idolami młodzieży. Nie oglądają ich dla beki, żeby ponaśmiewać się z głupszych tylko realnie widzą w nich autorytet. Ja #!$%@?ę, przecież ten japczan czy inny malczyński to razem do kupy mają iq 12, byle tylko organizm ogarniał jak oddychać.
OK BOOMER HEHE
#aferabudowlana #famemma #wardega
  • 16
  • Odpowiedz
@fetuseater: @Heekate: bałwany jeden z drugim, nie mówię, że Magical i bonus są idolami młodzieży tylko porównuję ich do tych wszystkich japczanów i innych #!$%@? hejterów, xayów i całej reszty. Niczym się od nich nie różnią. Są przyglupami bez żadnej wiedzy, umiejętności, talentu. Jedyne co robią to debili z siebie w internecie i ludzie nieironiczne tym się jarają. Jak widać trafiłem na fanów, skoro tak jak oni nie potraficie zdania
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Ale w czym Japczan jest przygłupem, akurat kto jak kto ale Japczan zachowuje się normalnie, nie robi z siebie błazna w internecie, nie pokazuje jaki to on bogaty nie jest. Gdybyś go nie znał nie powiedziałbyś zapewne, że jego życie to internet. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dzikop: mogli przynajmniej nie robić z tego beki i nie traktować jak zajebistą rzecz. Zakładasz tak, bo prawdopodobnie jesteś takim samym przygłupem jak oni. Ja zakładam, że śmieszy ich gwałt skoro robili sobie z tego żarty i klepali polaka po plecach.
  • Odpowiedz
@danoneek: a to pokazywanie jakim się jest bogatym to jedyny wyznacznik bycia debilem? Przecież ten człowiek ledwo się wysławia, nie ma żadnej wiedzy na jakikolwiek temat, mówi i zachowuje się jak jaskiniowiec.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Ale nadal nie wyjaśniłeś czemu jest przygłupem, akurat kto jak kto, ale Japczan nie ma problemu z złożeniem zdań, nie ma wiedzy na jakikolwiek temat bo Ty takie masz zdanie? Podaj konkretne argumenty, a nie zakładasz coś na co nie ma żadnego potwierdzenia XD
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: No i po co z premedytacja klamiesz czlowieku, by na sile wzmocnic swoj wpis? Zadnego gwaltu nie bylo przeciez, nawet Wardega to powiedzial. A jesli jestes mimo wszystko nie przekonany to idz na policje i to zglos, jak jestes taki pewny. Ja bym tak zrobil gdybym wiedzial o takiej sytuacji.
  • Odpowiedz