Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie możemy sprzedać tych migów ? Hajs Ukraina ma, jak nie to samo robimy dotacje o wartości migów potem oni kupują migi i pokazujemy potwierdzenie przelewu. Migi migiem lecą robisz kacapska mielonkę.
Jeśli jako premier zarobię więcej niż 4k praca pon- piątek to się zgadzam.
#ukraina #wojna #rosja
  • 5
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: W oczach rosji to beda nasz migi - w sumie sam nie dokońca rozumiem tej cienkiej czerwonej lini którą wszyscy starają się wybadać - IMO, rosja już bedzie miała o nas pretensje za pomoc militarną na Ukrainie.

W skrócie - wszyscy się boja, że rosja nas zaatakuje/ukarze za przekazanie mig'ów, a Polska nie chce być wciągnięta w wojnę
  • Odpowiedz
@mat53: Rosja może nas zaatakować pod byle pretekstem - wystarczy, że poczuje się wystarczająco silna. W naszym interesie jest osłabianie Rosji - pomoc militarna dla Ukrainy ma znaczenie i zwiększa bezpieczeństwo Polski.
  • Odpowiedz
@wigr: Pełna zgoda. Nie jestem przeciwny pomcy militarnej, tak naprawdę, to nie mam mocnego zdania co powinniśmy aktualne robić. Nie znam się na geopolityce (tzn jestem ekspertem od niecałych 2 tygodni ;))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat53: Javeliny, pioruny, nlawy jak będzie chciał pretekst to znajdzie :P
@dawid-przysiadlo: Są inne, poza tym lepiej by te samoloty zniszczyły ruskich na terenie Ukrainy niż u nas. Nie nasi piloci zginą i nie na naszym terytorium. Te samoloty i tak służyłyby do walce z ruskimi albo Białorusią czyli ruskimi xD I tak się ich trzeba pozbyć
Jeśli je damy i Ukraina wygra nie zapomną nam tego.
@
  • Odpowiedz