Wpis z mikrobloga

@DR1W3R Bo ludzie to debile i biorą wszystko co przeczytają w internecie za prawdę i od razu robią lincz?

Zastanów się, czy takie sytuacje naprawdę mogły mieć miejsce. Po prostu pomyśl przez sekundę.
  • Odpowiedz
@DR1W3R: jak widzę posty zaczynające się od takiego obślizgłego wicia ("Nie chcę o nikim mówić źle, ale...", "Pewnie nazwiecie mnie onucą, ale..." - swoją drogą takie krygowanie się brzmi jak to żulerskie zagajanie o złotówkę "Panie kierowniku, powiem szczerze...") to od razu mi się czerwona lampka zapala. Nie jestem w stanie orzec w 100% autentyczności anonimowego wpisu i to na podstawie printscreena, ale śmierdzi albo trolem, albo patolą.
  • Odpowiedz
@DR1W3R: Jest wojna i im się należy wszystko, taką postawę przynajmniej przyjęli u mnie w pracy. Co ciekawe głośno krzycą Ukraińcy co tu są już od wielu lat i otwarcie przyznawali, że w dupie mają swój gówno kraj z kartonu, teraz chcą swojego paszportu używać co najmniej jak immunitetu poselskiego
  • Odpowiedz
@OnucaPachnaca14: Chyba ci się coś wydaje.

MAM DOM ZARAZ PRZY GRANICY Z UKRAINA

Od lat mówi się u nas ze Ukraińcy to kombinatorski, roszczeniowy, złośliwy naród.

Otóż mam koleżankę z Ukrainy. Zgadnijcie co: rozbiła małżeństwo chłopu z 10 letnim synem. A co.
Moja matka na tego nuisa; TRZYMAJ TE KUTWY Z DALEKA OD SIEBIE one ciągnął tylko dla siebie i po trupach idą (Ukrainka kiedyś próbowała odbić męża jej siostrze)

Tak
  • Odpowiedz
po sraniu zawsze wywalał papier zamiast do kibla to do kosza

@DR1W3R: to standard w krajach ze słabo rozwiniętą kanalizacją. Wyśmiewasz i obrażasz go, bo pochodzi z biedniejszego kraju, regionu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz