Wpis z mikrobloga

Część z was musi uświadomić sobie jedno - ruchanie =/= wygryw. Przyrzekam, jeżeli jeszcze raz zobaczę post typu "mój kolega 5/10 170cm rucha sobie laski, jak to?" to odwiozą mnie do Tworek na badania XD

Będąc w grupie przeciętnych facetów (od 6/10 do 7,5/10) z lookmaxingiem i pewnością siebie JESTEŚ w stanie poruchać jakieś różowe na ONS. Czy to oznacza, że jesteś wygrywem? Nie, oczywiście, że nie. W wygrywie nie chodzi o to, że raz na jakiś czas w sobotni wieczór jakaś p0lka po pijaku i wcześniejszym urobieniu przez 100 innych jak ty się z tobą puści. To tak nie działa. Różowe w większości przypadków mają permanentną chcice i jeżeli nie są aktualnie w relacji z Chadem to puszczą się z byle czym. Najłatwiej pokazać to na przykładach zachowania kobiety:

Koleś 6/10 zalicza laskę (oczywiście max 6,5 na 10, w 100% przypadków zniszczoną) : Nie zostaje u niego na noc tylko szybko wraca Uberem do domu. Parę dni potem już nie mają kontaktu, nie odzywa się do niego, ucina drogi, żeby nikt się nie dowiedział. Nie mówi o tym nikomu. Nie daje się wyciągnąć na inne spotkania potem, wpada w syndrom "jestem zajęta". Jest szansa, że gdy będzie #!$%@? znowu sobie o nim przypomni gdy jej opcje się wyczerpią. Ostatecznie jest samotny poza 5 wieczorami w roku.

Chad zalicza laskę (wybiera sobie jej wygląd): Ona z chęcią zostaje u niego niego na noc. Rano robi mu śniadanie. Zostaje u niego na dłużej, po powrocie do domu od razu pisze mu wiadomość "wczoraj było super :3" i próbuje angażować następne spotkania. Pyta się go czy szuka czegoś na dłużej. Często w rozmowach sugeruje, że chętnie by to powtórzyła. To ON decyduje czy jeszcze się zobaczą. Ona robi wszystko by zatrzymać go na dłużej.

Skąd wiem? Sam jestem tym pierwszym kolesiem i wiem jak to działa. Zawsze po tym słynnym ruchaniu loszki #!$%@?ą jak najszybciej i ucinają drogę, żeby ich koleżanki nie dowiedziały się, że się #!$%@?ły z kimś 6/10. Ostatecznie po tym wszystkim czuje się jak narzędzie i pogłębia to moją samotność.
#blackpill #przegryw
  • 12
Będąc w grupie przeciętnych facetów (od 6/10 do 7,5/10) z lookmaxingiem i pewnością siebie JESTEŚ w stanie poruchać jakieś różowe na ONS. Czy to oznacza, że jesteś wygrywem? Nie, oczywiście, że nie. W wygrywie nie chodzi o to, że raz na jakiś czas w sobotni wieczór jakaś p0lka po pijaku i wcześniejszym urobieniu przez 100 innych jak ty się z tobą puści. To tak nie działa. Różowe w większości przypadków mają permanentną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gordonq: stary, zainteresuj ja czymś, prowadź ciekawe rozmowy. Problem jest w twoim podejściu a nie wyglądzie. Jak wyrywasz na ruchanie to już coś, popracuj nad gadką i psychą bo leży