Wpis z mikrobloga

Co ten lektor #!$%@?ł na zakończenie odcinka rajskiego, że Kamil jest fair? Jakby był fair to, by nie mydlił Oli oczu dyplomatycznymi wypowiedziami, tylko prosto powiedział już dużo wcześniej ,, nie chcę Cię'', a sam z siebie nie powiedział. Ta wazelina dla, każdego kto odpada w wykonaniu lektora często nie uzasadniona, bo chce pokazać jakich wartościowych ludzi tam sprowadzili. Coraz większa obłuda lektora Myślę , że wśród widzów traci z każdym sezonem przez swoje naciągane żarty
#hotelparadise
  • 12
@Olostro: przynajmniej z Elizki i jej więziennego slangu trochę darł łacha nie 1 raz na początku kolejnego odcinka bo nie wiem czy idziesz równo z tvn 7 czy z playerem na początku 11 odcinka. Czasem mu się riposta uda czasem nie do końca ale i tak lubię tego lektora. Na pewno nie chciał by kogoś totalnie urazić więc czasem musi trochę zakłamać rzeczywistość. Od wytykania uczestnikom bez grama subtelności są wykopki
@Olostro: @ladymysterio: @mario84pl: @ania1973:
Wydaje mi się, że to może wynikać z tego co wiele osób już tutaj zauważyło wcześniej - reality show, nie reality show, to jednak produkcja ma już pewnie wcześniej ustaloną narrację, którą będą chcieli prowadzić. I nawet nie chodzi mi już w tym momencie o same "wydarzenia fabularne", a raczej o jakieś takie założone "przesłanie", które ma sprawić, że bohaterowie staną się widzowi bardziej
@Olostro: Miała z głową dobrze czy źle, to akurat bez znaczenia w kontekście dramatycznych rzeczy xD Ja tu akurat w tej chwili nie oceniam czy dziewuchy gnębiły ją na tyle mocno, że miała prawo tak histeryzować czy nie. Wciąż jeśli w hotelu znalazła się osoba z tak a nie inaczej poukładaną głową i w kontakcie z tak a nie inaczej zachowującymi się osobami, cierpi takie wielkie bóle dupy, rozpacze i generalnie