Wpis z mikrobloga

Kto się orientuję czy przez wojnę Ukraińcy potracili swoje oszczedności w bankach?
Co z osobami które miały kredyty na dom lub mieszkanie a teraz już nie ma tej nieruchomości przez wybuch bomby?
#wojna #ukraina #pieniadze
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian-powazka98: Dałem plusa, a potem przypomniałem sobie moją matkę rocznik 70', która takie rzeczy jak kredyt traktuje mega poważnie i płaciłaby nawet gdyby na Polskę jebnęli atom xDD. Na Ukrainie, byłym kraju ZSRR pewnie jest jeszcze bardziej mocno homo sovieticus.
  • Odpowiedz
@kopek: jak miały kredyt i go oleją to będą dostawać do końca życia po 20 telefonów dziennie z firm windykacyjnych z Czechosłowacji i propozycji pokazów garnków które leczą reumatyzm
  • Odpowiedz
Dałem plusa, a potem przypomniałem sobie moją matkę rocznik 70', która takie rzeczy jak kredyt traktuje mega poważnie i płaciłaby nawet gdyby na Polskę jebnęli atom xDD.


@Bagiezta88: czyli twoja matka ma więcej rigczu niż ty sam, bo wie, że zobowiązania się spłaca.
  • Odpowiedz
  • 29
@kopek mam takie same rozkminy. Tam też ludzie mieli leasingi, domy na kredyt, jakieś raty do spłacenia. Działania wojenne często jeśli nie zawsze, są wyłączone z ubezpieczenia
  • Odpowiedz