Wpis z mikrobloga

@Master_of_Bukkake: zaraz będzie przecena w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakieś 2-3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważniej to nie wiem jak to będzie. Ceny szybują tak, że ludzi już lewo stać na zakupy. Ci co zaczęli jakoś doturlają do końca albo i nie.
Ci co wzięli kredyty mają #!$%@? bo czasem nie da się w tych kosztorysach zmieścić na chiny
@Master_of_Bukkake: to już z górki :)

Ja mam podobnie, tyle że całą zimę robiłem zapasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nadmiar gotówki miałem.
Mam całą elektrykę i hydraulikę już kupioną. Zostanie mi PC na koniec tylko.

Wylewka liczę 10k, ocieplenie poddasza 10k. Reszta już zabawa samemu.

Jak ceny mnie przerosną to doprowadzę dom do takiego stanu aby w nim zamieszkać a np tynk na elewacji będzie później.
@Bad_Wolf: a co dzieje się na składach? Ludzie nadal kupują? stal 7000/ tona, bloczek 24 16 zł/szt. Dziś kupowałem wełnę 15cm 033 50 zł/m2 a ma jeszcze zdrożeć. Boje się dzwonić do betoniarni ile m3 betonu .Kogoś jeszcze stać żeby zaczynać przy takich cenach?
@DorodnyTucznik: ci co mają kredyty nie mają wyjścia, bank nie popuści. Więc takiego szaleństwa będzie jeszcze 6 do 9 miesięcy i finisz. Kwestia ile budów wystartuje na wiosnę, ale nie widzę aby to było jakoś dużo.

Kwestia cen zostaje otwarta, mogą przez sytuację nawet trochę nie drgnąć i wtedy będzie tragedia