Wpis z mikrobloga

Cieszy mnie oczywiście ten walkower,aczkolwiek domyślam się jak muszą trzaskać dupy na szwedzkim wykopie(albo czeskim) xD Nie jest to sprawiedliwe przy tak ważnym dwumeczu,któryś z naszych przeciwników będzie mocno wypruty fizycznie,a być może nawet zawieszony za kartke czy z kontuzją.Wszystkie argumenty są po ich stronie,wolałbym więc by nam kogoś dobrali zamiast ruskich.

#mecz
  • 8
@shuriken: Pamiętam jak sam zawodowo trochę kopałem mając 14 lat,po niektórych turniejach jak człowiek się sprężał to nogi parę dni potrafiły boleć bo zakwasy się porobiły...W zawodowej piłce dorosłych ludzi jest tak samo.Pozatym mam obawy że szwedzi mogą wyjść na nas bardzo zmotywowani tym jawnym zrobieniem ich w uja,coś jakby ukraińcy na ruskich xD Nie muszę chyba mówić jak się to może skończyć
tym jawnym zrobieniem ich w uja


@neXes: W jaki sposob fifa zrobiła ich w #!$%@?? Zostali zdyskwalifikowani jak rosja czy po prostu mają normalnie rozegrać swój mecz?

coś jakby ukraińcy na ruskich


@neXes: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Vezz: tez sie nie zgodze ze fifa zrobila ich w putina. ale uwazam, ze optymalna/sprawiedliwa opcja byloby dobranie nam kolejnej druzyny z ruskiej grupy-ale czego sie spodziewac po fifie. a gdybysmy mieli selekcjonera a nie souse to temat wgl by nas nie dotyczyl ;)
@shuriken: Sprawiedliwie to my wygraliśmy walkowerem i na tym się kończy. Idąc dalej tą logiką to ja moge powiedzieć, ze to nie jest fair, ze druzyna ktora była za słaba na baraże nagle sie do nich dostanie, kosztem ruskich. Ostatecznie w każdej wariacji ktoś by coś ugrał kosztem ruskich i by dostał pozycję której w teorii nie powinien mieć. Wiec przestanmy plakac, ze to nie fair, ze my cos ugralismy w
@shuriken: @Vezz: Dodając ten post,i biorąc pod uwagę odzew jaki zyskał tylko utwierdziłem się w przekonaniu jacy ludzie są hipokrytami :) JAK KALI UKRAŚĆ KROWĘ TO DOBRZE,A JAK KALEMU UKRAŚĆ KROWĘ TO ŻLE

Taki ma to wydzwięk z mojej strony,domyślam się jaki ta decycja miałaby wydzwiek w polsce przypominając sobie gównoburze jako rozpętali polacy bo karnym portugalczyków xD Mundial to nie liga narodów,szwedzi czy czesi mogą się czuć bardzo pokrzywdzeni
@Vezz: nie zamierzam sie spierac ani tym bardziej plakac :) co do slabszych druzyn z grupy to nie nalezy ich jednak lekcewazyc (vide dania ME 1992). a co do sprawiedliwosci to dobrze sie stalo, ze nasi sie postawili i reszta z ociaganiem ale poszla za nami - stawiajac konfidentow z uefa i fifa przed widmem kompromitacji