Wpis z mikrobloga

  • 0
@Hellicon to chyba nawet lepiej jak. UA i tak mają zródła wywiadu live od NATO nie trzeba będzie jakiś boafengow używać jak u onucy co by cele namierzać.
  • Odpowiedz
@Sw1ety Nie, to nie jest dobrze przekazywać na wschód do bądź co bądź dzikiego kraju najnowszych technologii NATO. Współczuję Ukraińcom ale do NATO i UE im bardzo daleko.
Moim zdaniem NATO powinno sypnąć hajsem i kupić Ukrainie postsowiecki sprzęt z krajów poza NATO.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hellicon ale to co sugerujesz że brak cyrylicy na pulpicie spowoduje że pilot nie poderwie maszyny która latał od X czasu ? Przecież ten cały system pola walki to pewnie max jedne komputer więcej. A może bardziej martwisz się o to że Rosja wykorzysta to jako pretekst?

Ja to widzę tak ten konflikt to było laboratorium dla NATO nad naszym niebem latają AWCSY podejrzewam że badają jak wygląda sytuacja z wykrywaniem startu
  • Odpowiedz
@kezioezio: Ale uczciwe pytanie, dlaczego Niemcy nie dadzą samolotów? Francja? Bo można słono za to zapłacić i nie chodzi mi o pieniądze. Tchórzostwo? Czy jeśli nie chcę dołączyć do milionów ofiar wszelkiego rodzaju wojen, które pochłonęła polska ziemia to jestem tchórzem? Może nie mam ochoty ginąć za państwo kolesi? Ukraińcy przynajmniej mają nadzieję na lepszą przyszłość w Żeleńskim, ja nie mam. Swego czasu odwiedziłem jedno z ministerstw za rządów PiSu. Radio
  • Odpowiedz