Wpis z mikrobloga

Wali mnie ta Ukraina, saletra amonowa po 6koła, rok temu 1200zł tona, węgiel 2800zl tona, a oni żywić będą Ukrainę. Diesel niedługo po 8zł. Będziemy jeść tynk że ścian. Taki parobas jak ja jest przez decyzję tych na górze skazany na jeszcze gorszy los. W dupę takie życie. Ważne że autystyczne wykopki programiści 15k mogą napisać sobie Ruska onuca i ja wiem od kogo jesteście. Śpiewacie jak wam zagrają, niech podpisują pokój bo dopiero nas tutaj czeka prawdziwa klęska.
#przegryw #ukraina #rosja
  • 61
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: nikt sie toba patusie nie bedzie przejmowal bylo sie uczyc w szkole a nie palic fajki w kiblu na przerwach i przesladowac klasowych nieudacznikow ktorzy dzisiaj sa wlasnie tymi informatykami 15k, karma wraca gospodarka upadnie i wytnie w pien caly margines
  • Odpowiedz
@depresyjnydziad: Jak to, tylko że ty nic nie dostaniesz albo kasę co nie będzie miała żadnej wartości, co najwyżej podetrzeć się będzie można.
@KOXsu: I jak człowiek z problemami codziennymi ma żyć. Ważne że pod kacapem nie żyjesz, politycy doprowadzili do tej sytuacji. A wpuszczając tutaj tłumy ukraińców, grając matkę Terese europy sami siebie zniszczymy do reszty.
  • Odpowiedz