Wpis z mikrobloga

Dobra ostatni raz xD Proszę o poradę która torebka jest najlepsza i czy w ogóle są spoko. Na codzień noszę zawsze coś czarnego, beże, biel, czasem coś czerwonego, magentowego lub granatowego czyli raczej klasyczne kolory.
Stroje raczej eleganckie, do biura i do tego szpilki lub jakieś sportowe buty.

Fotki dodam w komentarzach.
#modadamska #mida #rozowepaski
  • 18
@Catttana @DeathFromSandman: Zastanawia mnie tylko czy np jak nosze głównie czerń nie lepiej przełamać tą czerwienią.

A poważne, to fakt xD Ale ubieram się dość poważnie do pracy. Mam też taki casual worek ale akurat z torbą chcę żeby robiła wrażenie takiej porządnej, może trochę prawniczej nawet jeśli wiecie o co chodzi xD
@Catttana: Nie wiem sama. Myślałam ze 500 zł ale wymóg to skóra i twarde dno. Ta druga kosztuje osiem stówek i w sumie to przekracza budżet ale pomyślałam ze trudno- podszewka jest solidna, są kieszonki na długopisy xD z kolei w Kazarze podobają mi się takie za tysiaka i to już raczej odpada tym bardziej ze wszystkie tam są mega podobne do takiej która już mam z Kazara. Cieżko mi coś
@Catttana: No niestety mega ciężko xD Więcej raczej nie chcę wydawać bo w sumie teraz nie dość że czasy są jakie są to jeszcze planuję parę zabiegów. Chociaż tak sobie myśle ze jak nie spodoba mi się na żywo jedna to poczekam i może za miesiąc kupię jakaś kozacka xD
@Stokrotka10: Znalazłam w końcu filmiki z tymi torebkami i okazało się ze ta czerwień wyglada o wiele lepiej na innych fotkach i filmikach xD
Póki co kupiłam czerwoną, tylko dlatego że czarną teczkę już mam ale nie wykluczam wymiany. Noszę w 90% czerń więc z jednej strony chciałam to trochę przełamać ale z drugiej jest wysoka szansa że będę po prostu czuła że to nie to i wymienię.