Wpis z mikrobloga

Chwila bo mnie chyba szkoła jazdy wydymala bez wazeliny, a ja bez przemyślenia przed faktem zgodziłem
(°° mirki czy OSK ma prawo mi jazdy skrócić o 1,5 godz (wyjeździłem 28,5 z dniem dzisiejszym), obsługe auta zrobili mi dopiero dzisiaj tzn na początku nie dość, że mojej grupie #!$%@? 15 godz teorii, to po zaledwie 15 godz teorii wysłali nas do instruktorów, gdzie od razu nas wzięto w miasto nawet nie umówili na początku obslugi auta tylko obsluge auta dopiero miałem po 28 godz
¯\(ツ)_/¯ no i do czego zmierzam wg przepisów OSK nie może dopuścić do egzaminu jeśli nie wyjeżdżę pełnych 30 godz a wyjeździłem zaledwie 28,5 i straciłem 15 godz teorii. Instruktor mi powiedzial, ze teoria została skrócona bo koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°) no fajny argument to tak jak dymasz kogoś ktos sie pyta dlaczego dymasz a on odpowiada, bo masz fajne dupsko ¯\(ツ)_/¯ wprowadzili obostrzenia i limity osób z zachowaniem bezpiecznej odległości i nie ma powodu skracać czasu wykładów, no i bo odbiłem po 28,5 godz dopuścili mnie do egzaminu wewnętrznego, a później egzamin państwowy ¯\_(ツ)_/¯ co o tym myślicie? Mogą czy mnie dymaja, a ja jeszcze podaje wazeline?

#pytanie #zdajzwykopem #prawojazdy

Mogą tak robic?

  • Nie, dymaja cie miras 53.8% (14)
  • Tak, lubie byc dymany 46.2% (12)
  • Tak 0% (0)

Oddanych głosów: 26

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do egzaminu to chyba nikt po tych kursach nie czuje sie przygotowany.


@swiniakstatysta: no nie wiem, w moim ośrodku zdawalność to 80% przy WORDowskiej 30%.

@userrrr: jak chcesz to możesz na priv napisać, co to za OSK.

Nie ma czegoś takiego jak skracanie teorii czy praktyki. Masz mieć teorię + pierwsza pomoc 30h, potem 30h jazd i egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny.
  • Odpowiedz