Wpis z mikrobloga

Chwila bo mnie chyba szkoła jazdy wydymala bez wazeliny, a ja bez przemyślenia przed faktem zgodziłem
(°° mirki czy OSK ma prawo mi jazdy skrócić o 1,5 godz (wyjeździłem 28,5 z dniem dzisiejszym), obsługe auta zrobili mi dopiero dzisiaj tzn na początku nie dość, że mojej grupie #!$%@? 15 godz teorii, to po zaledwie 15 godz teorii wysłali nas do instruktorów, gdzie od razu nas wzięto w miasto nawet nie umówili na początku obslugi auta tylko obsluge auta dopiero miałem po 28 godz
¯\(ツ)_/¯ no i do czego zmierzam wg przepisów OSK nie może dopuścić do egzaminu jeśli nie wyjeżdżę pełnych 30 godz a wyjeździłem zaledwie 28,5 i straciłem 15 godz teorii. Instruktor mi powiedzial, ze teoria została skrócona bo koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°) no fajny argument to tak jak dymasz kogoś ktos sie pyta dlaczego dymasz a on odpowiada, bo masz fajne dupsko ¯\(ツ)_/¯ wprowadzili obostrzenia i limity osób z zachowaniem bezpiecznej odległości i nie ma powodu skracać czasu wykładów, no i bo odbiłem po 28,5 godz dopuścili mnie do egzaminu wewnętrznego, a później egzamin państwowy ¯\_(ツ)_/¯ co o tym myślicie? Mogą czy mnie dymaja, a ja jeszcze podaje wazeline?

#pytanie #zdajzwykopem #prawojazdy

Mogą tak robic?

  • Nie, dymaja cie miras 53.8% (14)
  • Tak, lubie byc dymany 46.2% (12)
  • Tak 0% (0)

Oddanych głosów: 26

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po 28,5 godz dopuścili mnie do egzaminu wewnętrznego


@userrrr: ale wewnętrzny trwa zazwyczaj 1h, a te pół godziny to brakująca obsługa auta?

tak czy siak, OSK wyśle że ukończyłeś kurs 30+30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: z teoria to jest tak, ze pewnie 90% kursantow ma ja w dupie, za moich czasow tak bylo przynajmniej,
niby powinienes na niej byc, ale OSK mialo to tez w dupie, wychodzili z zalozenia ze to jest dla Ciebie, jak nie mozesz/nie chcesz/umiesz - to twoja broszka, ucz sie sam albo udupisz egzamin.
A gdzie te 1.5h straciles? Na jazdy sie przeciez sam umawiasz z instruktorem?
  • Odpowiedz
Czyli utopiłem hajs i mogłem wybrać inną szkołe?


@userrrr: no już bez przesady z tym utopieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28,5/30 = 95% wykorzystane ok.
Może w innej szkole byłoby jeszcze gorzej :P

28,5h miałes przed egzaminem wewnętrznym praktycznym? bo jak tak, to sobie jeszcze pojeździsz trochę w ramach egz.wew,
  • Odpowiedz
@pingwinek_pikpoket: @swiniakstatysta: @poji: No i chyba średnio czuje się przygotowany do egzaminu tzn czuje się pewnie za kierownicą, płynnie zmieniam biegi i ruszam, ald nie wiem czy wystarczająco mnie przygotowali pod egzamin, bo:
- z pierwszym instruktorem jezdzilem po tych samych trasach
- był nerwowy i nie panowal nad gniewem i ostatni raz wybuchl, #!$%@? mnie, bo zle wjechalem przy zawracaniu z użyciem biegu wstecznego
- z drugim instruktorem znowu jeździlem po tych samych drogach i to samo caly czas robilem, nie przećwiczył w ogóle ze mną parkowania równoległego wjazd przodem wyjazd tyłem i odwrotnie wjazd tyłem i wyjazd przodem, oraz też nie miałem parkowania prostopadłego tyłem, które przecież może byc na egzaminie ¯\_(ツ)_/¯ obsługe auta
  • Odpowiedz
@poji: Wcześniej przyznam bez bicia jeździłem troche bez stąd dobrze się czuje prowadząc, ale nie czuje się chyba jeszcze na egzamin nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a z innym OSK nie miałem doświadczenia, ale znajomi jak zdawali mówili ze normalnie mieli pełne 30 teo i 30 praktyk ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@userrrr: wez do nich normalnie zadzwon, powiedz ze 1.5h WAM jakos umknelo i chcesz to wykorzystac.
Do egzaminu to chyba nikt po tych kursach nie czuje sie przygotowany. Do teorii cisnij testy online dopoki nie bedziesz mial kilka pod rzad zdanych, a praktyka, no coz - mi instruktor powiedzial tylko: jezdzij tak zeby egzaminator czul sie bezpiecznie i bedzie dobrze.
  • Odpowiedz
@poji: Chodzi o to, bo zdawać będę w Rybniku (woj śląskie), a zaraz obok Rybnika leży miasto Żory, w których jest dużo skrzyżowań takich, że masz okazje pokazać swoją wiedzę, albo np takie Jastrzębie Zdrój też mase skrzyżowań niz w Rybniku, bo w Rybniku pelno jest skrzyżowań o ruchu okrężnym (tzw ronda) takze wiesz dużo latwiej przejechac bo wiesz, ze przed rondem przewaznie masz znak ustąp pierwszeństwa a już bedąc
  • Odpowiedz
@paczelok: Jak mi instruktor opowiadal jak jeden kursant #!$%@?ł przy pierwszym zadaniu mial wskazac światła mijania, które swieca tylko z przodu a ten poszedl jeszcze pokazac do tylu i 2x ten sam blad popelnil i oblal, nawet nie zaczal luku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz