Wpis z mikrobloga

Polak jest czysty jak łza, dlatego też lata z prawnikiem po dawnych koleżankach i każą (dobrowolnie oczywiście) jakieś papiery podpisywać. Polak wyzywa Ferraiego od 60` bo stanął w obronie jakiejś małolaty przed dokładnie takimi samymi ludźmi jakimi on sam jest.
Uchlali i wyruchali laskę która ich wielokrotnie prosiła by natychmiast przestali nagrywać.
Linia obrony polaka: Była tylko trochę piana i dała by radę uciec jak by chciała, hmmmmm czyżby #!$%@? na pewno?
#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@Kroledyp: No skoro mówiła 2 razy żeby nie nagrywali to wychodzi że nie była nieprzytomną kłodą. Mnie bardziej bawi że jego linią obrony było to że nie chciał być posądzony o homoseksualizm xD
  • Odpowiedz
to wychodzi że nie była nieprzytomną kłodą


@ZyjeSobieMarcin: Równie dobrze mogła być pół przytomną kłodą, która miała tylko siłę wybełkotać: njeee naagrywaajzcie. Nie przestali nagrywać, czy tutaj jest wszystko w porządku?
Ok ciekawe jak była nakłaniana w czasie gdy nagrywanie było wyłączone, pewnie byli całkowicie kulturalni
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Tego się nie dowiemy bo nie mamy filmiku. A to że nagrali ją i sobie wysyłali i pokazywali kumplom to było #!$%@?. Ale twoje ostatnie zdanie sugerują że ją wzięli wbrew woli a jeśli wierzyć Wardędze nie mówiła ''nie róbcie tego'' tylko ''nie nagrywajcie''
  • Odpowiedz
@ZyjeSobieMarcin: a gdyby ktos cie ruchał mimowolnie a wiedziałbyś że nie masz szans na ucieczkę to krzyczałbyś daremnie proszę nie #!$%@? mnie czy prosil zeby tego co ci zrobili nie nagrywali bo jeszcze wiekszy przypał jak wypłynie nagranie byłby?
  • Odpowiedz
@Kroledyp: polak jest czysty bo nadal nie ma fizycznego dowodu a do tego wasz bóg leśnych druidów sam mowil ze oczyszcza go z zarzutów widze ze fani afery budowlanej to ten sam poziom co indygo i plały życiowe XD
  • Odpowiedz
@ZyjeSobieMarcin: wiele jest kobiet co wstydzą się lub boją przyznać do gwałtu, sam gwałt dla nich jest okrucieństwem a świadomość tego że oprawcy posiadają nagranie i do tego walą konia jeszcze mocniej siada na psyche
  • Odpowiedz
@Laspsrky: No dobrze, jak pisałem nie dowiemy się tego bo nagrania nie widzieliśmy. Początkowo mówiło się że Polak i Zabielski przywiązali ją do rusztowania i zgwałcili a wyszło że ruchali na styropianie. No ale dla kogo by był przypał jakby wyszło nagranie na którym mnie gwałcą? Rozumiem że chodzi CI o to że ofiara może się wstydzić ale wyjaśnij mi jedną rzecz: Widziałeś to nagranie? Bo ja nie. A jak masz
  • Odpowiedz
@ZyjeSobieMarcin: A nie było coś gdzieś mówione że ta typiara z filmiku z budowy chodziła z Rafalala po prawnikach? A tak w ogóle to Polański coś tam gadał że nie chciał się przypucować bo byłby posądzony o homoseksualizm czyli to zdjęcie co lata od Rafalali gdzie dobrze twarzy nie widać to prawdopodobnie on XDD
  • Odpowiedz
@ZyjeSobieMarcin: a #!$%@? wie, możliwe że koperkowa afera z tym gwałtem co prawda stosunek był ale typiara była świadoma tylko prosiła ich o nienagrywanie a oni to nagrali i latali z tym filmikiem pokazując gdzieś tam na evencie #!$%@? zachowanie ale o gwałt to za wczesny osąd może wlecą nowe smaczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
żadnego z tych petów patusów cośtamcośtamMMA nie lubię / za bardzo nawet nie znam;

@ZyjeSobieMarcin: a gdyby ktos cie ruchał mimowolnie a wiedziałbyś że nie masz szans na ucieczkę to krzyczałbyś daremnie proszę nie #!$%@? mnie czy prosil zeby tego co ci zrobili nie nagrywali bo jeszcze wiekszy przypał jak wypłynie nagranie byłby?


ale to co piszesz to totalne xD

wiele jest kobiet co wstydzą się lub boją przyznać do gwałtu
  • Odpowiedz