Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ahaok83: chłopie ja też mam moralność i byłem na wielu dobrych imprezach. Ta laska kontaktowała co się dzieje. Chcesz mi powiedzieć, że nigdy ale to nigdy nie uprawiałeś seksu z laska po kilku drinkach? Z swoją dziewczyna/żona na imprezy nie chodzisz? Albo jak już wypije 3lampki wina to już jej nie tykasz? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaye93: nie wiem. Ale tak jak pisałem. Gdyby tego nie nagrali to w sumie nic takiego się nie stało. Laska była pijana Ale wiedziała co się dzieje więc ja bym tego wykorzystaniem nie nazwał.
Samo nagrywanie wbrew jej woli jest #!$%@?. A chwalenie tym nagraniem ziomka to #!$%@?ństwo i powinni za to dostać konkretnego kopa w jaja
@WhiskeyIHaze: a wiesz jak się czują takie dziewczyny po takim wykorzystaniu? Mówię o silnym stanie upojenia alkoholowego. Np. moja przyjaciółka obudziła się rano bez majtek i miała tylko przebłyski z tego, co się wydarzyło. Koleś miał ją zanieść do domu, ja mu zaufałam, że nic jej się nie stanie, a on ją zaniósł ją... ale do swojego domu i wykorzystał. Później jej płacz, paniczne szukanie informacji gdzie można zrobić test ciążowy