Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Przypominam że z końcem tego miesiąca marca zamykają sklep więc jak ktoś chciałby kupić coś co nie jest na fizycznym nośniku dostępne to ostatnia okazja. #3ds Warto też zagrać w dema gier.

Zamyka się pewnien rozdział i choć może switch jest alternatywą którą kupię w przyszłości to jednak czar od GBC gdzie zagrywałem się w pokemony yellow do 3dsa gdzie stworzyłem pokaźną kolekcję gier pudełkowych zamyka się.

Uzupełniam wpis o zdjęcie mojej kolekcji i pytanie do was o wasze trzy najrzadsze gry. W pierwszym kometrzu odpowiem jakie gry u siebie za takie uważam.
źródło: comment_1646649947oqpT2GUVOq3CW2bKm80VXd.jpg
  • 16
@TomgTp: Shovel Knight przez efekt 3D to moim zdaniem jedno z najlepszych wydań tej gry

coś ciekawego warto kupić?


@Krupier: Jak chcesz mieć legitne romy do gier z GB i NES, które możesz zdumpować to jest to jedno z niewielu legalnych źródeł.

A co kupić? Jak jesteś fanem The legend of Grimrock to The Keep to jest jedna z niewielu gier w tym gatunku na rynku.
O, dobrze że przypominasz mi wyleciało z głowy kompletnie.
Wiesz może jak nazywa się taka jakby aplikacja do której wrzuca się Pokemony np z Pokemon Silver i można je potem wymieniać w nowszych generacjach, np w Pokemon Moon?
Z gier na 3DS to mam raczej te mainstreamowe, ale najtrudniej w Polsce było mi nabyć: Sonic Generations, Dead Or Alive i WWE All star. To ostatnie było nawet drogie, na nie konsole chodziło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: tak ja jestem maniakiem efektu 3d i dla mnie zdobycie tego tytułu pudełkowego miało kluczowe znaczenie. Warto jeszcze dodać że sporo dlc może też przepaść a przecież Shovel Knight bez nich jest dalece niekompletny.
Warto jeszcze dodać że sporo dlc może też przepaść a przecież Shovel Knight bez nich jest dalece niekompletny.


@TomgTp: Oj tak, praktycznie 3 całe nowe kampanie można stracić. I ja tak samo polowałem na 3DS-wą wersję w pudełku mimo, że mam cyfrówkę na switchu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nessiteras_rhombopteryx: udało mi się z poke banka skorzystać jak był za friko co też raczej ogłaszałem. Dzięki temu moja kolekcja nieźle się przetasowała a trochę tych części mam.

Co zaś do ekstra gier w mojej kolekcji to jedynie mogę zaliczyć Rythma Paradise Megamixa, Shovel Knigha. Ewentualnie Story of Seasons TOT ale nie polecam 4,5/10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: coś nie mogłem się rozrobić i byłem zawiedziony gdy kopalnie nie były z prawdziwym wejściem coś na kształt tego z Stardew Valley. Dużo jej brakuje właśnie do tego tytułu i nużące były też prace. Dam jeszcze szansę temu tytułowi ale sporo mi brakowało bo liczyłem na większy kontent. No i autentycznie rozczarowujący był tryb online bo myślałem że pogramy z siostrzenicem co też ma swoją kopię. ( _
Panowie proszę o wybaczenie mi tego błędu. Zatem zawołam za rok żeby przypomnieć. ()


@TomgTp: a to luzik, i tak dzięki temu się dowiedziałem kiedy dokładnie zamykają xD

ale to w przyszłym roku zamykają a nie w tym...


@chrusto: Dzięki za info!