Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypadlemZKajaka: nie przekonasz żadnego pisowca do tego - fakty są takie, że przez 7 lat rządów PiSu nie wydarzyło się absolutnie nic z tego czym straszyły wykopki i ogólnie antypisowcy, a zwykli szarzy ludzie dostali w #!$%@? kasy i naprawdę żyło im się lepiej. A teraz mamy wojnę i wiadomo, że wszystko przez nią ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@WypadlemZKajaka Zakladanie, że wszyscy, czy nawet większość głosujących na partie "socjalne" nie wiedzą o tym, że płacą podatki (PIT, VAT), jest jeszcze większym dogmatyzmem myślowym i bulszitem, jaki przychodzi czytać mi tutaj od dawna. To taki frazes już do zrzygania. Oczy pieką każdorazowo.

Kolejnym jest retoryka, że 500+ (czyli świadczenie pieniężne dla dzieci występujące w CAŁEJ EUROPIE) trafia w większości do "patologii", tym samym dając wrażenie, że mamy w kraju praktycznie tylko
Bawi mnie to zaangażowanie Polaków w przekonywanie ruskich do naszej racji. Na pewno uda się trafić do zakutych łbów.


@WypadlemZKajaka: myślę że tu nie chodzi o przekonywanie, raczej o uświadamianie i klepanie do kacapskich łbów powiązania pomiędzy chlebem za milion rubli a "pokojową operacją" na Ukrainie.

oczywiście że większość ruskich w życiu nie uwierzy że Putin mógł coś tkaiego zrobić, ale im więcej osób zacznie widzieć te kropki, które mogą się
@Krzakol: Wiesz, trochę upraszczamy bo to z ich kacapowni wylęgają się różnorakie pomysły polityczno-społeczne, za które płaci spora część świata.

Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz zresztą.
osoby głosujące na PiS, że pieniądze nie biorą się z powietrza


@WypadlemZKajaka: moze dotrzesz do 20%, reszta to zwykłe gamonie
zaczałbym od mediów, bo mnie cholera strzela jak czytam "rząd dał", "rząd przyznał" itd. i nie, nie tylko w mediach kontrolowanych przez PiS
Powinno być na każdym etapie komunikowane, ze rząd nie ma nic swojego, co daje, to najpierw komuś zabrał
@WypadlemZKajaka: czego cię bawi? Może spróbuj wyjść z swojego ciasnego przekonania że Polacy to na pewno znają ruskich itd

Bierz raczej poprawkę ze wtkopek to ruskiego widział co najwyżej w telewizji, mało kto miał wogóle styczność z ruskiem no chyba że w Zakopanem zimą na Krupówkach xD

Problem człowieka europejskiego jest taki że traktuje ruska jak Europejczyka cywilizacynego a jest to tak wielka pomyłka jak tylko to możliwe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypadlemZKajaka: jak słyszę o tych akcjach to myślę że ruskie taki spam traktują tak samo jak my traktujemy prorosyjskie komentarze tłumaczone translatorem kopiowane w różne miejsca - czyli po prostu zlewają/blokują