Wpis z mikrobloga

Mirko, takie pytanko mam: Jak to #!$%@? podłączyć? XD Różowa kupiła panel LED, który ma zasilacz i takie dwa cienkie kabelki, jak na foto. Obecnie założona jest zwykła lampa do której doprowadzony jest grubszy kabel 3x (foto w komentarzu). Nie znam się na tym kompletnie. Wydaje mi się, ze powinienem dokupić coś jeszcze żeby połączyć kabel z puchy do tego panelu, ale nie wiem co i jak się to nazywa XD Help ;)

Chciałem zapytać na elektrodzie, ale trochę się cykam XD

#elektryka #led #helpme
qwerss - Mirko, takie pytanko mam: Jak to #!$%@? podłączyć? XD Różowa kupiła panel LE...

źródło: comment_1646574810VuCHUXXXHcwAYrN7EpYo26.jpg

Pobierz
  • 20
@qwerss: do tego grubego kabla podłączasz zasilacz stroną gdzie jest L iN (L to faza i probówką musisz ją znaleźć) a Lampę podłączasz do zasilacza z drugiej strony gdzie jest + i -, tylko gdzie ty schowasz ten zasilacz?
@qwerss:
Brązowy faza, niebieski neutralny
Masz doprowadzony jeszcze ochronny, którego ta nowa lampa/zasilacz nie potrzebuje
na ochronnym obetnij wystający przewód na równo z izolacją i zawiń taśmą/termokurczem, ewentualnie wsadź w wago i elo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwerss: wez jakąkolwiek kostkę elektryczną i podepnij z jeden strony te cięnkie kabelki a z drugiej strony te które wychodzą ze ściany. Pamiętaj żeby bezpiecznik wyłączyc.