Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: juz byly przymiarki teksty o "drogich samochodach na ukrainskich rejestracjach" i wycenianie ciuchow dzieciakow na zdjeciach na 1500zl spodnie 1000zl bluza bo wcale nie #!$%@? z bazaru tylko na pewno oryginalny Dolce Vita Louis Boss kolekcja jesien zima 2019 z neta dx
  • Odpowiedz
@Apdl: ale wiesz oni mają napchane kieszenie dolarami i euro a jednocześnie będą ciągnąć socjal 500zl i gwalcic ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki uniwersalny mityczny imigrant-social-king który ma z zapomóg dwa auta i ciuchy Versace i nie przepracował dnia w życiu, opisywali ich w swoich bajkach wszyscy jebnieci europy od prawaczkow z UK po prawaczkow w PL
  • Odpowiedz
  • 1
@ostr tylko zdaje się, że u nas to niechęć jest do raczej do kolorowych, a nie do Ukraińców. Do Ukraińców niechęć znacznie się za kilka tygodni jak ludzie uświadomią sobie ile ta wojna nas kosztuje xd
  • Odpowiedz
@FELIX90 przyjeżdżają głównie ludzie naprawdę potrzebujący, biedni, uciekający od wojny i chcący pracować na siebie bo wstyd im brać za darmo ale w niektóre miejsca też przyjechała patologia taka jak ta nasza, jedzenie do kosza przy przystankach i w sklepie burdel na alkoholach.
  • Odpowiedz
dużo tych botów ma cokolwiek+jakieś cyferki w nicku, co rzadko widzę przy zwyklych postach


@Illidank: dokładnie tak, nazwy typu imie29612734 to prawie zawsze jakieś boty albo inne opłacane za trollowanie osoby
  • Odpowiedz
@Illidank: ostatnio rozmawiałem na ten temat z jednym bordo z tagu #tvpis. On miał teorię, że te nicki (imię/nick+cyfry) są generowane przez TT. Ale nie zostało to potwierdzone.

Co ciekawe te konta z tym nazewnictwem pojawiają się w Wiadomościach TVP jako "opinie internautów".
  • Odpowiedz
On miał teorię, że te nicki (imię/nick+cyfry) są generowane przez TT. Ale nie zostało to potwierdzone.


@3dnow: Ja to potwierdzam. Sam mam taki nick na twiterze i nie wiem, jak zmienić
  • Odpowiedz
@FELIX90 teraz wszystko co nie jest słodzeniem w stronę Ukraińców to przecież tylko ruskie trole i onuce. Nie rób ze wszystkich świętych pracowałem kilka lat temu w ogólnopojętej budowlance z nimi. Chłopaki dobre ale pili nie mało i pokoje po nich po ponad pół roku do remontu były bo z higieną byli na bakier, kumpel z nimi obecnie robi i też popijają a znam przypadek gdzie chłopak studiował i pracował u
  • Odpowiedz
@FELIX90: Coś z tymi kontami z nazwami, gdzie ostatnie kilka znaków to cyfry jest. Ostatnio jakieś scamery/boty na ig do mnie pisały i zawsze mieli nazwy z liczbami totalnie nic nie mówiącymi o danym użytkowniku. Jak widzę normalnego użytkownika to da radę go rozpoznać po logicznej nazwie a nie takiej co została wygenerowana przez jakiś szajsowatej jakości generator.
  • Odpowiedz