Wpis z mikrobloga

Mireczki może ktoś ogarnięty bardziej ode mnie w sprzęcie komputerowym odpowie mi na pytanie - zakupiłem jakiś czas temu komputer - jako że była promocja wziąłem sobie zasilacz SilentiumPC Fera 5 ARGB 120mm - wiadomo światełka wow będzie fajnie świecił xD problem w tym że nie mam zielonego pojęcia jak zmienić kolorystykę - to samo dotyczy Cruciel BallistiX 16 GB - myślałem że jakiś pilot do tego czy coś xD Z góry dzięki za pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #pcmasterrace #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz Reinspired - Mireczki może ktoś ogarnięty bardziej ode mnie w sprzęcie komputerowym o...
źródło: comment_1646569000K7vxw5qmFxVCBKxmCdu0CG.jpg
  • 9
@Reinspired: Kontroler potrzebujesz do tego. Tak jak tam kolega wyżej napisał, masz na płycie. A ram sobie wygoogluj, na pewno na stronie producenta jest opisane jak wysterować te kolorki. Potrzebny jest jakiś programik. Niestety nie jest tak kolorowo, że na pewno będzie się to wszystko, czyli wentylatory, ram, czy co tam jeszcze masz, dało sterować z jednego miejsca.
No jak kolega wyżej, podłączasz chłodzenie do d_led na płycie głównej, pobierasz program ze strony Gigabyte, w tym wypadku RGB fusion i bzikasz.