Wpis z mikrobloga

Panowie jakieś tipy odnośnie tej gry? Lubie wymagające gry soulsy nie są dla mnie abstrakcyjnym wyzwaniem jednak w Returnalu dostaje mocno w dupe. Gram już z 7-8 godzin i nawet pierwszego bossa nie ubiłem.
Rozumiem , że nawet jeśli go ubiję a potem zginę to wszystko od nowa ?
#ps5
#ps4
#returnal
  • 5
@Gozo3d: ja dotarłam raz w pierwszych dwóch godzinach gameplayu do bossa, a później nawet się do tego poziomu nie zbliżyłam. Bardzo lubię rogueliki, ale tu co się wyprawia, to jakaś masakra xD za mało też jest moim zdaniem ulepszeń, które można dostać, zarazem tymczasowo, jak i na stałe
@Gozo3d: ogólnie nie lubię trudnych gier ale w to się wkręciłem, obecnie jestem na 5 biomie (ok 19h gry) i dla mnie pierwszy był najtrudniejszy jak do tej pory ze względu na uczenie się mechanik itp, pokonałem pierwszego bossa po około 7h, co do rad to nie poddawać się, nie spieszyć (mam tak, że jak padnę to potem szybko chce odrobić, to tak nie działa), używać zrywu dużo i na pociski
za mało też jest moim zdaniem ulepszeń, które można dostać, zarazem tymczasowo, jak i na stałe


@Nothingt0wn: dokladnie tak, lubie roguelajki i souls lajki ale returnal jest po prostu mechanicznie nudny i #!$%@? + celowanie na padzie w takiej szybkiej grze jest dalekie od idealu. moze wroce jak kiedys pojawi sie na pc za x lat, ale poki co to #!$%@? returnal)
@Gozo3d: Miałem podobnie czasowo. Wydawało mi się, że jestem niezłym graczem a parę razy musiałem obejrzeć tutoriale na youtube jak pokonać bossa. I się okazywało, że muszę np. w danym momencie po prostu podskoczyć a o tym nie pomyślałem ( _) Gra mi zeszła w 40-50h. Bawiłem się dobrze, wciągająca.