Wpis z mikrobloga

90% postów, których autorzy są nazywani ruskimi onucami nawet nie wspomina o Rosji,


@niezdiagnozowany: Bo nie ma potrzeby. Wystarczy zrobic przesadzoną nagonke na uchodzców z Ukrainy i juz jest narracja Kremla bez wspominania o Rosji.
  • Odpowiedz
@SoulToSqueeze: Za nazywanie "ruską onucą" powinny lecieć bany. Na wykopie onucami nazywani są już ludzie, którzy popierają Ukrainę ale zadają pytania, zamiast bezmyślnie powielać ukraińską propagandę.
- Ukraińskie ministerstwo podaje, że rosjanie stracili 2137 czołgów!
- Aż tyle, coś mi się wydaje, że zawyżają te liczby
- JaWIeMoDkOgoWY.JpG
  • Odpowiedz
90% postów, których autorzy są nazywani ruskimi onucami nawet nie wspomina o Rosji, a co dopiero mówiąc o jej obronie xD


@niezdiagnozowany: Nie ma innej opcji niż to że na wykopie działa teraz masa płatnych trolli tylko tym razem Ukraińskich. A więc mamy trolli z Rosji, Ukrainy a pomiędzy tym zwykłych użytkowników którzy obrywają na każdym kroku. A zwykli użytkownicy zamiast to tępić to tolerują to tylko dlatego że Ukraińska
  • Odpowiedz
@Koniasz: no jezeli mowisz na powaznie, to srednio chce mi sie wierzyc w to, zeby ktos wyslal trolli na mirko xD. Jedynym chyba takim udodownionym przykladem byl Matecki, no ale gdzie Matecki gdzie Putin, Putin to raczej woli trollowac gdzies gdzie sa wieksze zasiegi nie wiem FB czy twitter, a nie mirko wykopu (no chyba że głłówna).
  • Odpowiedz
@Koniasz: mysle, ze twitter i fb maja duzo wieksze zasiegi, plus mowie główna to powinien byc ich cel, to co jest na mirko trafia do ograniczonej liczby uzytkownikow, a jest masa pejów na insta i tt, które przekleja mirko i na odwrot mirko przekleja tt, wiec kontrolujac tt kontrolujesz tez mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz