Wpis z mikrobloga

@DailyPunch: właśnie przed chwilą na live leciał fragment, w którym Klaudia mówi, że Kamil, to zupełnie nie jej typ. To co prawda był pierwszy tydzień, ale mimo wszystko, nie widzę tej pary razem.
@Marjaewa: A później wchodzi Kuba Sobczak dla którego Wiktoria kopnie Kamila. Może nawet to będzie ta para która tak rzekomo długo czekała na zbliżenie zdaniem El Dupsi. No bo nie widzę tutaj takich co by się mieli ku sobie wyraźnie chyba, że ta sytuacja z Wiktorią paradoksalnie zbliży do siebie Kapsela z Karoliną. Ja tak to widzę.
@ladymysterio: ja nadal postrzegam Kapsla jako niezdecydowanego chłopczyka, choć przystojny, miły i kulturalny to coś mi w nim nie pasuje.

Karolina już raz zaliczyła ,,klęskę urodzaju", a teraz nawet Kapsel mówi, że jak mu fajnie będzie w parze z Wiktoria to i on gotowy zostawić Karolinę.
@Marjaewa:

Eliza - Michał
Marika - Dżej ( ale tu się z czasem coś grubego zadzieje, liczę na Dżeja)
Viktoria - Kapsel
Klaudia - Sevag
Karolina - Kamil ( z braku laku, bo Wiktoria przywłaszczy sobie Kapsla)

Ola - 15 min. na spakowanie (niestety)
@Rosalinea: ja też liczę na Dżeja ale ja to się boję, że tak się zadzieje, że on z czasem z braku laku ze Żmijolizą stworzy parę i wtedy to albo go zgubi bo jak ona zrazi wszystkich do siebie to nawet parą mogą polecieć lub może wobec kogoś np niego jeszcze tak się zachować na rajskim jak wobec Grześka lub wprost przeciwnie jak Jay będzie lubiany a ona z nim w
@ladymysterio: w takim razie co do Dżeja się zgadzamy w 100% . Żmijoza wprowadza zamieszanie i chaos, póki co przerąbane ma Michał bo mogą być na wylocie jako najmniej lubiana para za jej sprawą.
Dżej chyba mocno analizuje i nie podejmuje pochopnych decyzji pod wpływem chwili czy emocji, ale mam wrażenie, że będzie potrafił z czasem przystąpić do "ataku". Pewnie z boiska mu to zostało.