Wpis z mikrobloga

A ja mam takie pytanko, gdyby hipotetycznie putler stwierdził, ze „dobra koniec wojny, odpuszczam wam” i faktycznie by wycofał rosyjskie wojska z Ukrainy, to jak to będzie dalej wyglądać xd świat by się ucieszył, ze jest koniec wojny i tyle? Co się stanie z putlerem po zakończeniu konfliktu? Będzie na wolności? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co sądzicie?
#ukraina
  • 5
@petrochemia zgaduje że już trochę za późno na takie "po prostu zakopanie toporu" zaczęły by się spory o zapłaty za szkody, (miejmy nadzieję) postawienie dowódców i żołnierzy przed sądami. I duuuzo innych pierdół.

Putler już raczej nigdy po tym wszystkim poza kacapostan nie wyleci. Chyba że ma jakiegoś na prawde wielkiego asa w ręku
@KrakersRitz: Wlasnie kiedyś to się i tak skończy a być moze tego czasu nie dożyje i tak się właśnie dzisiaj głowiłam pół dnia co będzie później. Pewnie gdyby hitler nie #!$%@?ł i się nie zabił to byłby do końca swojego żywota w więzieniu, tylko skoro i tak by go zamknęli to czemu nie zrobili tego wcześniej i tak samo w tym przypadku, Putin nie jebnie se w łeb raczej, a i
@petrochemia ale kto go niby zamknie? Wpadnie interpol i powie "ręce do góry zloczynco idziesz do mamra"? Nawet chyba nie wiadomo gdzie on siedzi to raz, dwa, jedyna opcja teraz to że jakieś znajomki pomogą mu w jakimś wypadku i po prostu spadnie z rowerka. A nawet po tym to pewnie ma tyle ludzi ustawionych ze będą robili to co on chciał