Wpis z mikrobloga

Niedługo polityczny żywot w sejmie troli z Konfederacji zostanie zakończony. Zostaną po nich tylko memy i niesmak że tam byli.
Czy w takim razie względnie zdrowi na umyśle politycy Kompromitacji będą robić kariery w innych partiach?
Mam tutaj na myśli przede wszystkim Menztena i Dziambora. Ten drugi w szczególności jest bardzo dyplomatyczny, politykowanie mu idzie, a jest ambitny.

*Jeśli młodym się to wydaje nieprawdopodobne...
Wielu polityków zaczynających od UPR (Korwina) później wylądowało w PiS i PO.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja #mentzen #polityka

Czy dr Mentzele przejdzie do PO lub innej podobnej partii?

  • tak 32.4% (11)
  • nie 67.6% (23)

Oddanych głosów: 34

  • 39
  • Odpowiedz
Niedługo polityczny żywot w sejmie troli z Konfederacji zostanie zakończony.


@M_xxx: nic takiego nie będzie miało miejsca, Konfa okopała się w pewnej grupie wyborczej i jest jej tam dobrze, do następnej kadencji Sejmu raczej też powinni się załapać. Pytanie tylko, czy powtórzą wynik z 2019 roku, czy będzie on wyższy. IMO będzie on podobny do tego z 2019 roku

Mam tutaj na myśli przede wszystkim Menztena i Dziambor


@M_xxx
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Nie, on ma w dupie religię. Z niego jest taki katolik co po prostu chodzi co niedzielę do kościoła bo to taki kulturowy obrządek i wypada (a i tego nie jestem wcale pewien). To taki przeciętny Polak pod tym względem.
Religia w jego politycznych wypowiedziach pojawia się tylko dlatego że taka jest linia jego partii, musi robić jakieś fikołki żeby jej bronić więc to robił.
  • Odpowiedz
Nie, on ma w dupie religię


@M_xxx: Przecież on jest fanatycznym płodziarzem i kiedy partia "wolność" zaczęła się wycofywać z poparcia dla zakazu aborcji to on cały czas stał twardo po stronie płodów z bezmózgowiem i stał u boku bojówek Bąkiewicza podczas Strajku Kobiet. xd
  • Odpowiedz
Bo taka jest linia jego partii.


@M_xxx: Mordo, ale czytaj co napisałem. Partia "wolność" zaczęła wycofywać się rakiem z tego zakazu z powodu oporu społecznego, a Mentzen cały czas stał na swoim stanowisku sprzeciwiając się Korwinom, Dziamborom i innym Berkowiczom.
  • Odpowiedz
Z resztą co do Mentzena, jego podstawowym OSOBISTYM elektoratem i jednocześnie darmowymi promotorami jest internetowa młodzież kucowska. A ta jest przeciwko aborcji. Menzten tak więc też być musiał.
Ale to się kiedyś może zmienić, gdy Menzten opuści tonący okręt Konfę, a w dalszej przyszłości kuceria nie będzie mu już szczególnie potrzebna.
  • Odpowiedz
Niedługo polityczny żywot w sejmie troli z Konfederacji zostanie zakończony. Zostaną po nich tylko memy i niesmak że tam byli


@M_xxx: Skąd takie przypuszczenia? Konfederacja mocno się trzyma, przez ostatnie lata udało im się zbudować stały elektorat. Nie widzę powodu dlaczego Dziambor czy Mentzen mieliby ją opuszczać.
  • Odpowiedz
@M_xxx: no proszę cię takie bzdury pisac. Zakaz aborcji tak im się odbił czkawką że już po 3 miesiącach poparcie im wróciło mniej więcej do poziomu sprzed dymów o aborcję a wtedy pr-owo odyebali najgorzej jak się dało. Po drugie mit jakoby konfa była "ruskimi hehe onucami" to tylko na wykopie jest popularny a że wykopki żyją we własnej bańce to co poradzisz. A po trzecie naród jest w tej
kolegazsasiedztwa - @M_xxx: no proszę cię takie bzdury pisac. Zakaz aborcji tak im si...

źródło: comment_1646551074E3R7OXCzUzdUeGrulUm9Z5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kolega_z_sasiedztwa: A to że oglądała to masowo kuceria, bo żaden kucyk nie mógł tego przegapić to wiem.
Jak chcesz się sugerować komentarzami na youtube to Konfa ma pewne wygrane wybory i będzie rządzić z 90% większości.
Dawniej rządziła w internetach nawet bardziej niż dziś. 15 lat temu to dopiero była dominacja korwinistów. Ale jak przyszło do wyborów to jakieś 4% i tyle.
  • Odpowiedz