Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 269
Tak zwany „sport poza polityką”. Teraz ukraińskie dzieci, zamiast biegać po boiskach sportowych, biegną do schronów bombowych, a jasnowłosa lekkoatletka jedzie na zawody z symbolem okupacji. Wypędź Rosję ze wszystkich organizacji międzynarodowych.


z tłumacza google
https://t.me/dvish_alive

#wojna #ukraina #sport
źródło: comment_1646509106O8O6mtp4O8FSN7BOQBPzx6.jpg
  • 33
@vin42: A jak jakis mirek pisal "ale co sportowcy sa winni, oni nic nie zrobili" i mu dosc dosadnie (bez wylgaryzmow) odpisalem to bylo wielkie oburzenie.

"Szkoda" ze to fake ale co do meritum to masz racje.

Z kacapow nalezy zrobic druga koree polnocna. Totalna izolacja. Wykluczenie z kazdej organizacji politycznej, gospodarczej, sportowej, naukowej, kulturalnej itp. Totalna izolacja. Rosja NIE ISTNIEJE. I tyle.

A jakby to nie byl fake to tejtam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polskiexiaomiwspodnicy: to z tłumacza google.
@gorzki99: nie wiem poszukaj sobie to są screeny widać z filmu z dekoracji, to są zawody które aktualnie się odbywają q Qatarze. Ze światową czołówką, nie jakieś podrzędne. Z resztą znalezisko jest na głównej o tym także nie doszukuj się fejków na siłę.
nie wiem poszukaj sobie to są screeny widać z filmu z dekoracji, to są zawody które aktualnie się odbywają q Qatarze. Ze światową czołówką, nie jakieś podrzędne. Z resztą znalezisko jest na głównej o tym także nie doszukuj się fejków na siłę.


@vin42: Cos Ci sie chyba pomyrdalo. Ja mam se szukac czy cos ktos wrzucil nie jest fejkiem?
Miras to tak nie dziala. jak ktos cos wrzuca to jego rola
zawody które się odbywają są szerzeniem dezinformacji i fejków. Aha. Bez komentarza.


@vin42: A my mowimy o awodach czy o tej "Z" na zdjeciu? > a jasnowłosa lekkoatletka jedzie na zawody z symbolem okupacji.

Wiec jak to jest?

Koles nie pograzaj sie. Dodales zdjecie i nawet nie potrafisz udowodnic jego prawdziwosci.

Prawdziwa jest osoba na zdjeciu, prawdziwe sa zawody. Potrafisz udowodnic prawdziwosc tej "Z"?

Jak nie to po prostu jestes trolem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gorzki99: mało tego jest wykop na głównej z innym artykułem. Wystarczy użyć mózgu jeśli go masz i poczytać. Ruskie prowokacje i wybielanie kacapstwa za ruble to nie tutaj towarzyszu. Pomyliłeś adresy.
na oficjalnej stronie wydarzenia też rozumiem fotoszopowane zdjęcie jest no nie? http://www.dohagym.com/


@jwitos: fajna ta oficjalna strona (picrel) Ale szacun ze sie starasz. Myle sie czy byla taka sytuacja ze oficjalne strony zapodaly filmik z walki samolotow ktory okazal sie filmikiem z gry?

Zebysy sie dobrze zrozumieli - ja nie bronie kacapow ale jak ktos cos wrzuca to chcialbym miec pewnosc ze to prawda a nie fejk
źródło: comment_16465192527syWfza9Eyq1wYETEvWMBK.jpg
@gorzki99: ja nie mam filmiku bo nie mam dostepu do arabskiej telewizji która to transmitowała. Ale rozumiem jak zawodnicy którzy występowali na tych samych zawodach, w tym gość który stoi obok niego na podium, wstawiają na swoich instagramach posty na ten temat, to też sieją propagandę mimo tego że widzieli typa na własne oczy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jwitos: : dzięki! Dla mnie to skandal że rusek zakleja sobie flagę nowym znakiem okupanta i tak wychodzi na podium, kto do tego dopuścił?
Potwierdza to tylko że ruskie powinny być wywalone na zbity ryj ze wszystkich zawodów.