Wpis z mikrobloga

@vin42: A jak jakis mirek pisal "ale co sportowcy sa winni, oni nic nie zrobili" i mu dosc dosadnie (bez wylgaryzmow) odpisalem to bylo wielkie oburzenie.

"Szkoda" ze to fake ale co do meritum to masz racje.

Z kacapow nalezy zrobic druga koree polnocna. Totalna izolacja. Wykluczenie z kazdej organizacji politycznej, gospodarczej, sportowej, naukowej, kulturalnej itp. Totalna izolacja. Rosja NIE ISTNIEJE. I tyle.

A jakby to nie byl fake to tejtam
  • Odpowiedz
a czemu miałby być to fejk? Co ty gadasz?


@vin42: Ta "Z" to mnie tak nie do konca przekonuje. Proste do zrobienia w photoshopie. Trudniej zrobic "w realu"
Masz jakis filmik z tego?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polskiexiaomiwspodnicy: to z tłumacza google.
@gorzki99: nie wiem poszukaj sobie to są screeny widać z filmu z dekoracji, to są zawody które aktualnie się odbywają q Qatarze. Ze światową czołówką, nie jakieś podrzędne. Z resztą znalezisko jest na głównej o tym także nie doszukuj się fejków na siłę.
  • Odpowiedz
nie wiem poszukaj sobie to są screeny widać z filmu z dekoracji, to są zawody które aktualnie się odbywają q Qatarze. Ze światową czołówką, nie jakieś podrzędne. Z resztą znalezisko jest na głównej o tym także nie doszukuj się fejków na siłę.


@vin42: Cos Ci sie chyba pomyrdalo. Ja mam se szukac czy cos ktos wrzucil nie jest fejkiem?
Miras to tak nie dziala. jak ktos cos wrzuca to jego rola
  • Odpowiedz
zawody które się odbywają są szerzeniem dezinformacji i fejków. Aha. Bez komentarza.


@vin42: A my mowimy o awodach czy o tej "Z" na zdjeciu? > a jasnowłosa lekkoatletka jedzie na zawody z symbolem okupacji.

Wiec jak to jest?

Koles nie pograzaj sie. Dodales zdjecie i nawet nie potrafisz udowodnic jego prawdziwosci.

Prawdziwa jest osoba na zdjeciu, prawdziwe sa zawody. Potrafisz udowodnic prawdziwosc tej "Z"?

Jak nie to po prostu jestes trolem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gorzki99: mało tego jest wykop na głównej z innym artykułem. Wystarczy użyć mózgu jeśli go masz i poczytać. Ruskie prowokacje i wybielanie kacapstwa za ruble to nie tutaj towarzyszu. Pomyliłeś adresy.
  • Odpowiedz