Wpis z mikrobloga

@mateopoznan lenistwo? Jak nie jestem w stanie paczki sam przenieść a pomagam sobie i klientowi podjeżdżając bliżej żebyśmy oboje nie musieli się męczyć nazywasz lenistwem? Jebnij się w dekiel. Skończyłem z tobą rozmowę bo widzę że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz
  • Odpowiedz
@uszauke: ta ta, wy kurierzy wylęci zawsze tacy zmęczeni. to zmień robotę, auto, albo weź se ten wózek na dach włóż. to że masz zły sprzęt nie jest powodem byś chodnik rozjeżdzał. zrozum - problem jest po twojej stronie. NIE MASZ PRAWA WJECHAĆ TAK NA CHODNIK GOŚCIU. I NIE ZMIENIA TO ŻE AŁTKO NIE TAKIE, ALBO WÓZKA NIE MASZ, ALBO ŻE CIĘŻKO NOSIĆ. OGARNIJCIE SIĘ PATUSY ZA KÓŁKIEM.
  • Odpowiedz
@mateopoznan tak. Chodnik się popsuje bo zajadę autem typu doblo na dwie minutki ( ͡º ͜ʖ͡º) chodnik caly #!$%@? jak Twoja pęknięta dupa spoleczniaku. Mam nadzieję że zawsze stosujesz się znaków ograniczających prędkość bo NIE MASZ PRAWA JECHAC SZYBCIEJ TAK SAMO JAK JA WJEZDZAC NA CHODNIK. A jeżeli chociaż raz przekroczyłeś prędkość lub nie zastosowałeś się do znaków to jesteś takim samym patusem jak ja. I następnym
  • Odpowiedz
@uszauke: pewnie że tak - bo robisz to z kolegami dzień w dzień. tuy nie czaisz że twoje na dwie minutki to tylko kropla w morzu patoli? czemu chodniki klawiszują? bo nie są przygotowane na auta, tym bardziej przeciążone. BEKA BO TY W OGÓLE NIE WIDZISZ SWOEJ WINY I ŻE COŚ ROBIŚZ NIE HALO. i nie powtarzaj się z tym społeczniakiem dresiarzu. nie łapiesz że tym wyrażeniem tylko sie ośmieszasz? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@uszauke: zwykle tak jest, że umysłowa patola, które nie szanuje przepisów, pieszych, ani własności wspólnej (chodników i trawników) uważa, że wyraz "społeczniak" to obelga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a największą bekę mam z tego, że z każdym wrzuconym zdjęciem z #jestekuriere znajdzie się jeden z drugim, który toczą pianę z pysków i uparcie bronią swoich pato-braci z branży ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz