Wpis z mikrobloga

#krakow #ukraina ma ktoś zdjęcia luksusowych aut na ukraińskich blachach w Krakowie? Sam do tej pory widziałem tylko tesle model S i bentleya na ukr. Tablicach a pod postem miasto krakow w komentarzach ludzie piszą ze niby jest ich masa w Krakowie i jestem ciekawa czy faktycznie tak jest #motoryzacja #carspotting
  • 15
  • Odpowiedz
@eternos15:
Czy dużo to ciężko powiedzieć - na pewno takie samochody bardzo rzucają się w oczy bo na co dzień w krakowie nie ma ich aż tak dużo. Przed wojną uciekają bogaci i biedni, a bogaci wiadomo, że będą ciągnąć do dużych miast, a nie na prowincję.
  • Odpowiedz
@eternos15: Jeżdżę A4 pod Krakowem przeciętnie 4x w tygodniu. Owszem, zdarzają się „lepsze” samochody na blachach UA, ale tez jest sporo średniej półki, ale mniej widać z kolei starych i biednych aut, które było widać jeszcze chwilę temu. Moim zdaniem wypadkowa jest o podobnej strukturze jak u nas. Tez gdzies miałem w rodzinie na ten temat dyskusje, bo w pierwszych dniach wojny ojciec pod Przemyślem widział na A4 sporo „lepszych”
  • Odpowiedz
@Nemrod:

To pownni teraz sprzedać te auta żeby polaka nie kłóć w oczy. Btw dysproporcje społeczne to flagowa cecha krajów jak Ukraina i to że jednostki jeżdzą lambo/ferrari to nic nie mówi o zamozności społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Sibu: No pytanie czemu? Jest bogaty, prawdopodobnie nie stoi w kolejkach po darmowe jedzenie czy ubrania i pewnie nie mieszka u nikogo za darmo - wtedy to by raziło. Jak żyje za swoje w Polsce, to niech sobie jeździ czym chce.
  • Odpowiedz
@patryk-hukalowicz: Na lawecie mają czapkę niewidkę i nikt nie wie, że to jest samochód, każdy traktuje jako ładunek. A w międzyczasie nasi potrafią nawet wyłapać na granicy kradzione części, nie tylko samochody. Ehh, czemu ja w ogóle rozmawiam z kimś, kto odkopał dwumiesięczny wpis i nigdy nie był na granicy...
  • Odpowiedz