Wpis z mikrobloga

@Panitsch w ogóle by mnie to nie zdziwiło, ale nawet gdyby to i tak nikt o tym głośno nie powie, bo to nie pasuje do obecnej narracji.
Jedno jest pewne, prawnicy obcykani w prawie lokatorskim będą mieć niebawem pełne ręce roboty, bo przy tak zrąbanych przepisach jakie mamy w Polsce konflikty na linii dobroduszni Polacy vs. Ukraińcy są bardziej niż pewne
@Tommy__: To będzie mocno niepopularny i zapewne negowany komentarz, ale podsumuję to tak - może i on się w końcu trochę opamiętał, bo to co się dzieje w ostatnich dniach momentami przekracza granice zdrowego rozsądku. Nie jestem ruskim trollem - konflikt na Ukrainie to coś co nie mieści mi się w głowie. Obserwując całą akcję ich przyjazdu/rozlokowania, słuchając historii, zawodowo uczestnicząc w całej logistyce wydarzeń związanych z Nimi, wielokrotnie cisną mi
@xTortox: wczoraj tak powiedziałem mojej koleżance i zaczęła mi pokazywać ludzi śpiących gdzie popadnie i mówiła że Tobie byloby przyjemnie nie? Xd

Juz któryś raz z nią poklocilem o polityke/covida lub rowouprawnienie kobiet xd za kazdym razem mówię sobię że to ostatni raz jak schodzimy na takie tematy.