Wpis z mikrobloga

@Neobychno: Zaraz po obniżkach zatankowałem 1000l ON po 5.25 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę miał na paliwa na rok. Najśmieszniejsze jest to że że na wykopie nabijali się z takich jak ja że idiota. Cały wykop był zasrany zdjęciami ludzi tankujących większe ilości. Gdybym słuchał mediów i wykopków to był bym 1,7k w plecy bo na orlenie on 6.99 XD
@Niepewniak: no to naprawdę masz się czym chwalić, niezabezpieczony, nieprzeznaczony do ON zbiornik, wrzucony na przyczepkę(ile DMC?( ͡° ͜ʖ ͡°)). Już na stacji mogli by wezwać służby i bys dostał mandacik za przewóz ADR niezgodnie z przepisami i okazało się by, że oszczędność po #!$%@?, jak będziesz lał to do starszych maszyn to może zaoszczędzisz, jednak jak jakiś nowszy diesel z cr to powodzenia skoro chcesz je
@turok2016: Tankuje tak od 10 lat i jakoś nigdy problemu nie było. Na wsi takie coś to norma i każdy ma to w dupie łącznie z policją. Furę i tak mam nie pierwszej młodości to mi obojętnie. Paliwo też nie siedzi w zbiorniku po 3 lata bo czasem i w 10 miesięcy schodzi zbiornik max 13.