Wpis z mikrobloga

Czy będzie jakaś kolosalna różnica pomiędzy LG OLED55A13LA a LG 55B13LA do grania w gierki ? z takich najistotniejszych róznic dla mnie jako laika doszukałem się tego, że Seria A ma 60Hz a B 120Hz, B posiada również złączę Hdmi 2.1 i jakieś softy, ogólnie wiem że ten B będzie lepszy, ale cenowo jest między nimi przepaść aktualnie ( wersja A 3k a
wersja B 4,2k) i zastanawiam się czy to jest warte takiej przepaści.
#telewizory
#ps5
  • 14
@Czlowiekbeznicku:
Tutaj masz listę gier obsłgujacych 120hz na PS5

https://www.psu.com/news/all-ps5-games-that-support-120-fps-the-smoothest-games-on-playstation-5/

Jeśli serio gryzie Cię budżet to w sumie nie jest złą opcją ta seria A, bo to 120hz to trochę pic na wodę, ale niestety brak też VRR, które mocno poprawia „zrywanie” niestabilnych klatek przy gorzej zoptymalizowanych tytułach, ale póki co tylko Xbox ma tę opcję
@paluszki_rybne: Właśnie przez takie podejście mam wątpliwości co do "przepłacania" za 120hz, jednak jak tak pomyślę to aktualny telewizor mam już kilka lat, i wiadomo że trochę się przez ten okres zmieniło, a te 1,2k "oczczędzenia" to tak naprawdę bardziej mój skąpliwy kaprys, bo budżet aż tak mnie nie gniecie, więc chyba trzeba odstąpić trochę od tej natury skąpigrosza, zwłaszcza że oszczędności i tak topnieją na koncie z racji inflacji, wydarzeń
@Czlowiekbeznicku: w obrazie to na pewno będzie przepaść, ale nie jest aż taki zły. Mój brat go posiada (Q80A) i jak dla mnie całkiem fajny TV pod konsolkę, menu działa płynnie, obraz jest ok kolory też niczego sobie no i cena w miarę fajna. Oledy to Oledy - klasa sama w sobie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z C11, już bym nie kupił nic innego niż kolejnego Oleda od LG. Obraz,
@Zdegenerowany_Rzulf: a myślisz/myślicie że warto jeszcze nadszarpnać się i dopłacić już te 500zł do serii C zamiast B? bo B dorwę za nieco mniej niż 4200, a C 4699, więc w zasadzie to mała różnica. Wiem, że różnice są marginalne, ale ponoć da się wyczuć. Głównie wyczytałem o technologii OLED Motion Pro oraz poziomie jasności, również procesor 7 a 9, wierzę że to potrafi nieco poprawić odbiór, ale czy to już