Wpis z mikrobloga

Zelensky swoimi gadkami wciągnąć NATO w wojnę, trzeba go troszkę ukrócić bo się za mądry robi. Wiem że jest dość spora liczba wariatów na wykopie, którzy domagają się oficjalnej interwencji krajów Sojuszu, ale ich krótka wyobraźnia nie przewiduje, że mogą mieć Ukrainę za oknem już jutro.

Więc trzeba mu ostro powiedziec, że po takich słowach zamykamy granicę albo przestajemy wysyłać sprzęt, jak się nie ogarnie, bo zaraz ten facet spowoduje, że nasi idiotycznie politycy serio zaczną rozważać interwencje wojskowa. Współcześni demokratyczni politycy zrobią wszystko żeby wygrać wybory. Aktualnie Pinokio nie zwaza już na sytuację ekonomiczną i konieczna walkę z inflacja, tylko już mówi o b---------m na Ukraińców co w oczywisty sposób podbije inflację. Oby Amerykanie chociaż mieli chłodna głowę.
#ukraina
niezdiagnozowany - Zelensky swoimi gadkami wciągnąć NATO w wojnę, trzeba go troszkę u...

źródło: comment_1646463544gVBXWSfMhWQynkrFzQR4HX.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GajuPrzegryw: Przeciez napisales, ze Polacy nie moga wstelowac do Legii Cudzoziemskich innych krajow. Pokazalem ci jednego.

Kazdy moze wstapic do LC, o ktorej ja pisze. Bez wzgledu na status. Tam nikt o nic nie pyta. I prawo kraju rodzimego nie ma znaczenia. Nikt nie wystepije do MON po zgode.

Nie wiem, jak ksztaltuje sie rekrutacja na Ukrainie do ich oddzialow, ale licza sie te zasady, a nie prawo kraju rodzimego.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Bardzo rzadko się z tobą zgadzam ale tutaj w tym wypadku zgadzam się w 100 %.

Zelenski zachowuje się nieodpowiedzialnie i za bardzo kreuje emocje

Pytanie na ile jest to z jego strony taka emocjonalna gra wynikająca z wewnętrznego strachu całą sytuacją (co jest zrozumiałe choć nie powinno być w przypadku polityka) a na ile to czysty cynizm by inni się poświęcali za Ukraińców (co już jest
  • Odpowiedz