Wpis z mikrobloga

@Stonka-niszczycielka_polskich_upraw: No akurat jak przychodziło do konkretów, typu "czy Polska wyjdzie z grupy na Euro" albo "kto wygra wybory", spektakularnie się wykładał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam Jackowski jest analitykiem który analizuje i tylko wynosi pewne wnioski co się aktualnie wyprawia lub co moze nadejść.


@Kristof1234: A tego akurat nie będę negował, jak najbardziej może być niezłym analitykiem/śledczym/detektywem.
@yosoymateoelfeo: Wspaniałą wizję zapodał. Na pewno nikt a nikt się nie spodziewa, że w kwietniu Ukraina będzie wyglądać jak po apokalipsie.
Mam nadzieję, że nie zapomnie się pochwalić, że jako pierwszy to przewidział.

Ja mam też wizję:
W maju będzie padać od czasu do czasu, gdzieniegdzie pojawią się lokalne podtopienia, w małych miejscowościach ludzie będą się bać..... O widzę, widzę sznur samochodów... widzę, że popularny polityk będzie się o coś bardzo
@yosoymateoelfeo: jackowski ma jakis dar ale on sie dobrze nie monetyzowal wiec poszedl glebiej w "jasnowidzenie" na temat swiata,cos ponad swoje "magiczne" sily.Praktycznie kazdy konczy kompromitacja nawet ci co na prawde maja pewne przeczucia ktorych nauka nie wytlumaczysz