Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o tym że w roku 35 ubiegłego wieku, hitler próbował dogadać się z Piłsudskim co do najazdu na ZSRR? Jak wyglądałaby Polska bo takim ruchu, czy to by coś zmieniło? W mojej opinii hitler i tak zrobiłby swoje, to co zrobił w 39.

Poprzednie dwa pytania kontrowersyjne, sprawdzałem obecność zjebow piszących ruska onuca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#rosja #wojna #ukraina
  • 5
Co sądzicie o tym że w roku 35 ubiegłego wieku, hitler próbował dogadać się z Piłsudskim co do najazdu na ZSRR? Jak wyglądałaby Polska bo takim ruchu, czy to by coś zmieniło? W mojej opinii hitler i tak zrobiłby swoje, to co zrobił w 39.


@willyfog: ale musielibyśmy zostać podległym III Rzeszy państwem, przyjąć nazizm i wysłać swoich obywateli (żydów) do pieców, np. najwięcej zabitych żydów w Auschwitz było z podległych
@willyfog: Każdy ruch wtedy był lepszy od walki samemu niestety to nasi sojusznicy Francja i Wielka Brytania nie mogli dopuscic bysmy poszli z Niemcami na Zssr i odwortnie z Zsrr na zachod kazdy wtedy bysmy byli wygrani i dzis pławili bysmy sie w bogactwie a stało by sie miedzy inny to dzieki temu że mamy czarne złoto niestety tak sie nie stało