Wpis z mikrobloga

Jeszcze do niedawna uważałem, że NATO nie powinno mieszać się do obecnej sytuacji. Obecnie mam wrażenie, że NATO powinno zrobić wyjątek dla sojuszu wyłącznie obronnego i wyjść z inicjatywą widząc słabość Rosji i wykorzystać to dla:
a) Zyskania kolejnego państwa buforowego
b) Wprowadzenia pro-natowskiego rządu w Rosji
#ukraina #wojna #rosja
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawel889: No do tego że już dawno NATO jest pod granicami Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)Litwa Łotwa Estonia i oczywiście graniczymy z obwodem kalingradzkim. Mapa Ci się przyda jak będziesz szedł w pierwszej linii a front. Żebyś przypadkiem nie uciekł do Rumunii
  • Odpowiedz
@krash: Dalej nie rozumiem co miałoby powodować strach. Rosja jest coraz słabsza (przez sankcje). Brak zdecydowanej reakcji obecnie spowoduje, że obwód kalinigradzki nie będzie naszym największym zmartwieniem. Po konflikcie Ukrainy z Rosją NATO będzie dzieliło kilkaset metrów granicy. Wtedy łatwiej o fałszywe lub nie prowokacje
  • Odpowiedz
@Pawel889: To jest tylko złudzenie. Tu też jest propaganda ruscy nie rzucili wszystkich sił. Gdzieś czytałem że gdyby nas najechali zamiast (bez NATO) Ukrainy to 2 dni było by po nas. Brak śmigłowców,, słabe wyposażenie, ostatnio było info ze w War Games nasz generał z ramienia PiS #!$%@?ł bardzo szybko. NATO pewnie by pomogło ale jak nie to jesteśmy w czarnej dupie
  • Odpowiedz