Wpis z mikrobloga

Czytam teraz o tych gwałtach przez Ruskich i przypomniały mi się historię opowiadane przez mojego dziadka, które z kolei opowiadał mu ojciec.
Mówił dokladnie to samo co czytam we wpisach. Jak szli Niemcy to zawsze bądź co bądź dobrze się prezentowali. Jak coś zabierali, to z reguły coś zostawili w zamian, papierosy, marmoladę, słoninę. Jak przychodzili po pszenicę i widzieli że jest mało, to mówili że tutaj nie będą zabierać i pójdą gdzieś indziej.
A jak szli Ruscy to pożal się Boże, zawsze obdarci, zawszeni i źle im z oczu patrzył. Wszystko co na widoku trzeba było schować, bo zaraz by #!$%@?, zjedli albo wypili. W zamian zostawiali gówno na podwórzu. Jak widać nic się nie zmieniło, #!$%@? dzicz.
#ukraina #wojna #rosja
  • 44
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: O tak, pamiętam, jak prababcia będąc już bardzo słusznego wieku trochę mocniej zaczęła jej powracać we wspomnieniach przeszłość, rozpłakała się patrząc na mnie i brata i powiedziała, że nie sądziła, że jeszcze prawnuków dożyje, bo myślała wtedy, gdy ją SS-man chwycił za warkocze, że to już koniec. SS to byli psychole.
  • Odpowiedz
haha. wykopki brandzluja do kultury nazistow. ja #!$%@?. idzie masa krytyczna.
szkoda, ze mi sie nie chce screenow robic, bo przeciez za miesiac-dwa bedzie z was taka beka jak wiatr zawieje wami w druga strone, ze to glowa mala ()
  • Odpowiedz