Wpis z mikrobloga

  • 3
Mam 1000 zlota na bitcurex i teraz nie wiem co zrobic. Kupic teraz #bitcoin , przelac na inna gielde i wymienic na #litecoin czy moze inwestowac w #feathercoin albo #goldcoin

Nie licze na szybki zysk, niech sobie lezy nawet rok.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@PiotrokeJ: To i tak musze startowac od btc. Tylko nie wiem czy kupowac teraz. Nie pasuje mi skok o 1200zl w 5 dni, to malo realne.

@Tedohadoer: Za malo na btc. Wole kupic drobnice i liczyc, ze wzrosnie o 300%. Btc o tyle juz nie pojdzie.
  • Odpowiedz
@PiotrokeJ: To jest zwykły hurraoptymizm. Przecież wystarczy trochę logiki żeby wiedzieć, że szanse na jakikolwiek zysk są znikome - przy tym co proponuje ktoś tam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tedohadoer: btc wystartuje? Od poczatku roku nie skoczyl tyle co ostatnio, nie sadze aby zyskiwal po 200 zl dziennie w nieskonczonosc. Zreszta nie wiem czy brac teraz czy czekac do weekendu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tedohadoer: Jeszcze trzeba trafic w jakis spadek, co to raz nizej a raz wyzej.

W sumie jak mam wystawic oferte zakupu na tym curex? Kalkulatorem policzyc ile dostane za jaka stawke?
  • Odpowiedz
@Tedohadoer: Spadło o 30 zł i kupiłem;)

Za mało żeby w portfel wkładać więc zostawię a jutro przeleję na btc-e i kupię coś innego. Duża tam prowizja za przelew jest? chyba 0,005 ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz