Wpis z mikrobloga

Osobiście mam wrażenie, że z każdym kolejnym materiałem Szkolna bardziej irytuje niż bawi, spora w tym wina lateksów, ale też i przede wszystkim zbyt dużego dobrobytu dla tych dwuch śmierdzieli. O ile na zarobki tych dwuch ułomów nie da się zbytnio wpłynąć, jedynie co to przestać oglądać i nie wysyłać donejtów to myślę, że można wpłynąć jakoś na zwiększenie ich wydatków. Apeluję do wszystkich widzów, którzy są za tym aby na Szkolnej były dymy o zrobienie następujących rzeczy:
-Nagłośnienie faktu komentarzami, że grubas nie płaci podatku od nieruchomości - komornik go dojedzie i będą dymy
- zgłoszenie, że posesja stanowi zagrożenie sanitarne i epidemiczne w związku z wszechobecnym bałaganem
- W razie kontaktu z jednym z bohaterów w stanie mlecznej furii lub toluenowego oburzenia powiadomienie straży miejskiej o agresywnym osobniku pod wpływem chemii przemysłowej/ o agresywnej osobie psychicznie chorej stosującej przemoc
Do tego w najbliższym czasie smrodom skończy się węgiel, rachunki za prąd i wodę wywołają blackout, a że grubas wydziera od joora pieniądze za lajty to pewnie i poziom cukru od cukierków się podniesie, mam nadzieję, że któryś z tych czynników doprowadzi do rychłego końca uniwersum, bo moim zdaniem to jest faktycznie Polska C czyli eksterytorialna Białoruś, jeśli Kandon nie płaci podatków i Urząd Skarbowy nic mu nie może zrobić.
#kononowicz #suchodolski #szkolna17
  • 8
@oleista_palma: To o czym piszesz to widzowie robią od dawna, komornik siedzi grubemu na koncie, mopr i straż miejsca są często i gęsto i każą im sprzątać, na nawąchanego majora już nie reagują wogóle. Jedynym sposobem na zmiane szkolnej jest #!$%@? lateksów bo to oni tam wprowadzili dobrobyt.
@Midnight_Animal: Dlatego trzeba to #!$%@? nagłośnić, jakby zabrali temu tłustemu #!$%@? dom i wsadzili do izolatki w Choroszczy, gdzie zgnije w ciągu kilku lat i nie będzie niczego, Ten #!$%@? z opieki Barteczek powinien być #!$%@? na zbity pysk za to, że jeszcze go za burdel nie #!$%@?, to samo z komorniczką, i urzędasami skarbowymi
@Midnight_Animal: Dlatego nie dziwię się opiniom, że to eksterytorialna rosja carska, jeszcze uzupełniając myśl o lateksach, niech sobie biorą majora, mogą go władować na jakąś melinę z innymi alkusami i robić kontent w stylu jakiegoś bystrzaka i magicala, bo tylko do tego się nadają, to może i miałoby potencjał: melina Aron,szczur, Barney, meksyk i ekoimbecyl